Tripadvisor
Πειραιάς

“Αξιοπρεπές φαγητό! Το προτείνω!”
Κριτική για: Φράουλα

Φράουλα
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Αξιοπρεπές φαγητό! Το προτείνω! Να φατε το πιατο indian! Ομορφη ατμόσφαιρα κ ευγενικο προσωπικο! Συστηνω

Ευχαριστούμε, chriskyr

Ενώ στη νέα τοποθεσία όλα έδειχναν ότι θα ήταν καλύτερα και πράγματι το πιστέψαμε (πιο ωραίος και προσεγμένος χώρος) το μαγαζί έχασε την ουσία του, αυτο που το καθιστούσε ελκυστικό, χρόνια τώρα που το επισκεπτόμασταν, και απέκτησε ένα ύφος άσχημο και υπερ τω δέοντι υπεροπτικό! Υπεροψία και ψεύτικη ευγένεια από τον "maître" και τα γκαρσόνια, αργή εξυπηρέτηση, μία ανεξήγητη πίεση να φαμε σε stand!!! και το κυριότερο έπαψαν να κάνουν κρατήσεις με αποτέλεσμα να περιμένουμε πολλή ώρα για να εξυπηρετηθούμε παρά την όποια από τηλεφώνου διαβεβαίωση ότι θα βρούμε σίγουρα τραπέζι. Βάζω τρία αστέρια διότι το φαγητό ήταν πολύ καλό.

Ευχαριστούμε, N1436LU_

Ενώ ο καινούργιος χώρος είναι υπέροχος ζεστή ατμόσφαιρα με ξύλινη διακόσμηση ωραία θέα ..το φαγητό 4 άτομα 5 διαφορετικά πιάτα ήταν άθλια...το ψαρονέφρι με πουρέ τρωγόταν μόνο ο πουρές κ είχαν βάλει κ 4 κομματάκια ψαρονέφρι τα μακαρόνια με πέστο κ η καρμπονάρα κατςλω του μετρίου ανάλατα κ γενικά καλύτερα να τα έφτιαχνα εγώ στο σπίτι μου πιο ωραία θα τα έκανα(και δεν είμαι σεφ) και η κρέπα....ότι χειρότερο ..εκτός ότι ο σερβιτόρος έβαλε τα μισά υλικά από αυτά που ζητήσαμε...κ στο τέλος ήρθαν να μας πουν τον λογαριασμό λεκτικά...πχ 50 ευρώ είναι ....κ ζητήσαμε την απόδειξη να μας την φέρουν αλλιώς δεν είχαν σκοπό να κόψουν....όχι δεν θα ξαναπάμε δυστυχώς....

1  Ευχαριστούμε, Ευα Κ
Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Αργή εξυπηρέτηση! Ο σερβιτόρος δεν ήξερε τα ονόματα των πιάτων που μας έφερε. Επίσης στο ένα από τα πιάτα βρήκαμε μια τρίχα!

1  Ευχαριστούμε, J7675LX_
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιανουαρίου 2020

Καθόμαστε Στο τραπέζι..έρχονται για παραγγελία μισή ώρα μετά!!! Αφού παραγγείλαμε έκαναν να έρθουν 3 τέταρτα !!! Η κρέπα άθλια και το μόνο που ένιωθα στη γεύση ήταν ζυμάρι...μάλλον η σοκολάτα τους είχε τελειώσει! Ζητάμε λογαριασμό ,άφαντος! Το λέμε στον σερβιτόρο και η απάντηση σου έρχομαι αμέσως!!! Ένα τέταρτο μετά και ακόμα να μας τον φέρει! Μετά από παρατήρηση στον υπεύθυνο μας φώναξαν να πληρώσουμε στο ταμείο! Η απόδειξη δεν δόθηκε ποτέ!! Δεν το συνιστώ!!!

Ευχαριστούμε, stelios r

Φράουλα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Φράουλα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!