“Χαμηλή ποιότητα”

Street Souvlaki - Κατάστημα Σωτήρος Διος
Περιγραφή: Όταν άνοιξε για πρώτη φορά, το 2012, κατάφερε να εμπλουτίσει τη γαστρονομική παράδοση προσφέροντας το αγαπημένο σουβλάκι σε νέους συνδυασμούς διατηρώντας παράλληλα τις τιμές σε λογικά επίπεδα. Το αγαπημένο σας σουβλάκι μπορείτε να τα απολαύσετε στον όμορφα διαμορφωμένο χώρο μας στη Σωτήρος Διος 37 αλλά και στο σπίτι ή στο γραφείο, προσφέροντας ταχύτατο delivery μέχρι αργά
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Δυστυχώς το σουβλάκι κοτόπουλο που πήρα ήταν απαράδεκτο. Μέσα στο λίπος κ άγευστο. Δεν κατάφερα να τα φάω. Χαμηλής ποιότητας και οι τηγανητές πατάτες. Η σαλάτα ωστόσο που πήρα ήταν νόστιμη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Dimis K

Η κριτική γράφτηκε 8 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μόλις δοκιμάσαμε τα πιάτα του Ζαχιρ και εντυπωσιαστήκαμε για την περιοχή!! ιδιαίτερα μας άρεσαν τα ψητά λαχανικά με σοs αβοκάντο. Προσεγμένα πιάτα και Service!! Την Μεροπι πολύ θα ήθελα να την είχα για συνεργάτιδα μου!! Επαγγελματίας με χαμόγελο συνέχεια!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, Tasos A
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Συνάντησα τον φίλο μου chef Zahir, μου πρόσφερε να δοκιμάσω τις νέες του δημιουργίες. Τυλιχτο σε αραβική άρτο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, 54mitsos
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2020

Ωραίος χωρος στο κέντρο του Πειραιά! Φιλικό περιβάλλον καλό φαγητό,καλές τιμές! Ότι πρέπει για κάτι γρήγορο.

Ευχαριστούμε, Βικυ Μ
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2020

Σελφ σέρβις, εξυπηρετικό και ευγενικό προσωπικό, καλές τιμές, καλαμάκι χοιρινό νορμάλ, σουτζούκι αρμένικο σωστό, τυλιχτό με γυρό..μριζολάκια χοιρινά καλό, οι πίτες καλές αφρός, οι πατάτες λαδούμπα :( περιποιημένος χώρος.

2  Ευχαριστούμε, Giorgos R

Street Souvlaki - Κατάστημα Σωτήρος Διος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Street Souvlaki - Κατάστημα Σωτήρος Διος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!