“Δείπνο ”
Κριτική για: Στοά Ρακάδικο

Στοά Ρακάδικο
Περιγραφή: ελληνικη δημιουργικη κουζινα βασισμενη σε εξαιρετικες πρωτες υλες με προιοντα απο ολη την ελλαδα και λουκουμαδες σε μια μοναδικη στοα του 1890 στο κεντρο του πειραια
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο φαγητό και πολύ καλή εξυπηρέτηση. Ψημένα τα κρεατα όπως πρέπει και πολύ όμορφα πιατα. Αξίζει να δοκιμάσεις Black angus στη σούβλα είναι υπέροχο.

Ευχαριστούμε, elena g

Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2020

Όλα τα φαγητά που δοκιμάσαμε ήταν υπέροχα. Ειδικά ο μαύρος χοιρος και το μαύρο κοτόπουλο. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι! Φιλική εξυπηρέτηση αλλα τσιμπιμενες τιμές!Το συστήνω ανεπιφύλακτα!Εμείς σίγουρα θα ξαναπαμε.Το καλο πληρωνετε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, John D
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2020

Σε μια ιστορική Στοά στο κέντρο του Πειραιά που λειτούργησε σαν Καπηλειό – Χάνι (Πανδοχείο) για τους ταξιδιώτες που έτρωγαν, διασκέδαζαν, αναπαύονταν και ασφάλιζαν τις Χειράμαξες τους στην Στοά.
Προτείνω ΡΟΛΛΑΚΙΑ BLACK ANGUS γεμιστά με Γραβιέρα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, avramidistakis
Ο/η krisvgl, Ιδιοκτήτης του Στοά Ρακάδικο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Φεβρουαρίου 2020

Σας ευχαριστούμε!!!!

Η κριτική γράφτηκε 8 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φαγητό καλό κύριο μειονέκτημα ομως θεωρω οτι αν και φρεσκοψηψένο κρεας έρχεται κρυο με τον υπευθυνο να μου αναλύει τι κανει ο σεφ χωρις να με πείθει μουσική πάρα πολύ καλή αν εξαιρέσεις μόνο το ενδεχόμενο οτι 1 η ωρα λένε γεια σας. Απο Σερβις βοήθεια σας!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, peiratis76
Ο/η krisvgl, Ιδιοκτήτης του Στοά Ρακάδικο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Φεβρουαρίου 2020

Ευχαριστουμε για την γνωμη σας. Θα προσπαθησουμε να βελτιώσουμε το σερβις μας. Πάντα μας βοηθάνε οι κριτικές στα σημεία που έχουμε αδιανμιές.

Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τα μπιφτέκια καταπληκτικά, γενικά νόστιμο φαγητό, τα σκιουφιχτά ενώ στον κατάλογο γράφει πως τα σερβίρει μέσα σε κεφάλι γραβιέρας τα έφεραν σε πιάτο λόγω προβλήματος(!), μας είπαν ότι δεν είχαν χύμα κρασί λόγω υγειονομικού(!) και αναγκαστήκαμε κ πήραμε μπουκάλι. Μέτρια εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, babikos81

Ευχαριστύμε για την κριτική σας. Αυτά που παρατηρήσατε μας εκπλήσουν σαν ιδιοκτήτες και chef!! Ο υπεύθηνος που πήρε προφανώς προτοβουλία δίχως την εγκριση μας για αυτά έχει απολυθεί. Σας ζητούμε συγνώμη για αυτή την συμπεριφορά εκ μέρους των ιδιοκτητών.

Στοά Ρακάδικο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Στοά Ρακάδικο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.