“Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!”
Κριτική για: Botsaris

Botsaris
Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2020

Πολύ όμορφο μαγαζί. Υπέροχη θεα. Το σέρβις πολύ γρήγορο και ευγενικό. Καλές τιμές και φρέσκα ψάρια. Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Ευχαριστούμε, 123panosg

Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2020

Πολύ όμορφο περιβάλλον με όμορφη διακόσμηση.
Ευγενικοί υπάλληλοι και άψογο σέρβις.
Πολύ προσεγμενα πιάτα, με ωραίες θαλασσινές γεύσεις.
TOP η σαλάτα Botsaris, τα ζυμαρικά με σολομό και τα ψάρια φρεσκοτατα.

1  Ευχαριστούμε, 948charisk
Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2020

Πήγαμε Κυριακή μεσημέρι κατά τις 4+02,ειχε αλλά 4 τραπέζια που κάθονταν ήδη και μισό σερβιριστεί
+πάρα πολύ ωραίο περιβάλλον και καλαίσθητη διακόσμηση
1:παρόλο που μας είπανε πως, μόλις αδειάσει τραπέζι θα μας μεταφέρουν στο πλάι στο κύμα τραπέζι, με το που άδειασε τραπέζι μας είπαν ότι δε γίνεται αυτό.. Παρόλα αυτά, ένα ζευγάρι που ήρθε μετά από εμάς μια χαρά τους βόλεψαν στο πρώτο τραπέζι, μπροστά στα εκπληχτα ματιά μας!

2:30 λεπτά αργότερα, μας θυμήθηκε ένα γκαρσόν, του τύπου :εσείς παράγγειλα τε? Μετα από δικό μας σήμα μας έκαναν την τιμή να παραγγείλουμε

3:πηραμε 2 μερίδες καλαμαράκια τηγανητά
1 μερίδα γαυρο τηγανητο
1 μερίδα πατατες
1 χωριάτικη
Κολοκυθάκια στικς τηγανιτά

Με οοοοολη την καλή διάθεση που είχαμε δεν κάναμε θέμα το γεγονός ότι άργησαν κατά μία ώρα να μας σερβίρουν το φαγητό, και κόσμο δεν είχε...
Το φαγητό ήταν ΛΎΣΣΑ!
Τα καλαμαράκια τα γυρίσαμε πίσω και μας έφεραν αλλά μέσα σε 5(!)λεπτα τις πατάτες τις τιναζαμε κυριολεκτικά να πέσει το αλάτι που τις παστωνε, τα κολοκυθάκια μυριζαν καλαμάρι....

Πολυ κακή εμπειρία... Και όταν πήγαμε να πληρώσουμε, χωρίς νόμιμη αποδειξη φυσικά! Το μηχανάκι pos " δεν είχε σημα", με τα πολλά το βρήκαμε το χαμένο σήμα....

ΠΟΤΕ ΞΑΝΆ,
Εκτός και άμα έχετε υπόταση και θέλετε να φάτε το αλάτι του Μεσολογγίου όλο μαζί με λιιιγο φαγητό!

Ευχαριστούμε, EleniCy10
Η κριτική γράφτηκε 27 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καθίσαμε στο μαγαζί Κυριακή μεσημέρι. Φιλικό προσωπικό, γρήγορη εξυπηρέτηση και μεγάλες μερίδες. Ότι πήραμε ήταν καλό. Το μόνο που δεν μας άρεσε ήταν τα στικς από κολοκύθι που ήταν υπερβολικά αλμυρά και το κασερι πάνω στο κριθαροτο με γαρίδες που δεν ταίριαζε με το υπόλοιπο αρκετά νόστιμο πιάτο.

Ευχαριστούμε, iliasK_2606
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2020

Δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάζει, αλλά ούτε, ότι απογοητεύει, η περιοχή που βρίσκεται, είναι όμορφη, όπως και να το κάνουμε, η διακόσμηση του, χαλαρή και λιτή, το φαγητό τρώγεται, αλλά δεν εντόπισα έξαρση σε κάνενα πιάτο, το προσωπικό είναι ικανοποιητικου επιπέδου και γενικά προσπαθεί, γενικά σαν μαγαζί έχει περιθώρια βελτίωσης, αρκεί να πάψει απλά να πατάει στο στάτους, της περίοχης που βρίσκεται

Ευχαριστούμε, George Z

Botsaris: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Botsaris: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.