Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
View deal
Hotels.com49 $
Priceline49 $
Expedia.com49 $
eDreams49 $
Travelocity49 $
StayForLong57 $
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2019

Σε πολυ καλη τοποθεσια κοντα στο λιμανι Καθαρα δωματια και πολυ ευγενικο το προσωπικο . Εμεινα μια βραδυα και εμεινα πολυ ικανοποιημενος απο την διαμονη . Σιγουρα θα ξαναπαω οταν βρεθω στον Πειραια .!!!!!!! Πολυ καλες τιμες !!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, spyros p
Η κριτική έγινε: 19 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε στον Πειραιά για επαγγελματικούς λόγους, μείναμε στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο για μια βραδιά και οι εντυπώσεις ηταν οι καλύτερες σε σχέση τιμής και προσφερόμενων παροχών. Κλείσαμε 3 δωμάτια με τους συνεργάτες μας τα οποία ήταν πλήρως ανακαινισμένα και μας εντυπωσίασε η καθαριότητα και η ησυχία. Οι κοινόχρηστοι χώροι λίγο καταθληπτικοί και σκοτεινοί λόγω που δεν έχουν ανακαινιστεί ακόμα, αλλά πολύ καθαροί και περιποιημένοι. Η ρεσεψιόν φιλική και εξυπηρετική. Σίγουρα θα είναι η πρώτη μας επιλογή εμένα και των συνεργατών μου, όταν θα επισκεφθούμε ξανά την Αθήνα είτε για επαγγελματικούς λόγους, είτε για διασκέδαση.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, johndC7725VR
Η κριτική έγινε: 15 Οκτωβρίου 2016

Ξενοδοχείο πολύ κοντά στο λιμάνι
Παλιό ως χώρος αλλά το δικό μου δωμάτιο σε πολύ καλή κατάσταση.
Το ντεκόρ και το κρεβάτι αριστα
Κάποια έπιπλα δείχναν "παλια"
Αρνητική η έλλειψη ενός μικρού ψυγείου.
Ευγενικό προσωπικό στην ρεσεψιόν
Θα επιθυμούσα η ανακαίνιση να περιλάμβανε και τους κοινόχρηστους χώρους

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Sotiris N
Η κριτική έγινε: 12 Οκτωβρίου 2016

Μείναμε σε ένα μεγάλο δωμάτιο ανακαινίστηκε πρόσφατα. Μοντέρνα διακόσμηση. Μεγάλο και άνετο κρεβάτι. Καλή τοποθεσία κοντά στο λιμάνι. Φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Έχουμε μόνο ήταν σε μια νύχτα, αλλά για την άνεση του δωματίου, θα κάναμε αν είχαμε πάει εκεί πολλές νύχτες! Συνιστάται ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, Jordi-et-Montse
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2016

Εξαιρετική επιλογή, έμεινα 3 μέρες για επαγγελματικούς λόγους σε πλήρως ανακαινισμένο δωμάτιο , πάρα πολύ καθαρό, αρκετά γρήγορο internet, εξυπηρέτηση προσωπικού άψογη, σίγουρα θα ξαναπάω, το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, alexandrosmantis
Ο/η Sakkos G, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Ξενοδοχείο Αχίλλειον, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Σεπτεμβρίου 2016

Γεια σου Αλεξανδρε
Ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια. Ελπιζουμε να σε ξαναδουμε! Σου ευχομαστε τα καλυτερα.