“Η καλύτερη εμπειρία με μπεργκερς ”
Κριτική για: Μπαρ Μπεε Κιου

Μπαρ Μπεε Κιου
Επιλογές δείπνου: Διανομή κατ’ οίκον
Επιλογές δείπνου: Διανομή κατ’ οίκον
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οι φωτογραφίες απλά μιλάνε από μόνες τους. Πραγματικά μεγάλες μερίδες καλή ποιότητα υλικών και πολύ εξυπηρετικοί το προσωπικό. Λογικό να υπάρχει αναμονή με τόσο κόσμο που πηγαίνει για να φάει αλλά χαλαλι.

Ευχαριστούμε, panos_christof

Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το είχαμε ακουσει αρκετά αυτο το μαγαζι και κλείσαμε τραπέζι για να μην εχουμε αναμονή! Πράγματι είχε αρκετό κοσμο! Καθίσαμε αμεσως! Πολυ ωραιο μαγαζι, παθαίνεις σοκ με τα μπέργκερ και τα είδη που εχει! Μας άρεσε το φαγητο! Σίγουρα θα ξανα πάμε!!

Ευχαριστούμε, Savvas B
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018

Πολύ στεγνό.. φουλ ψωμί το μπιφτέκι και σε συνδυασμό με το πάνω και κάτω ψωμί είναι σαν να τρως στο συνολο μόνο ψωμί..
το σέρβις εξαιρετικό,
τηρεί τους χώρους καπνιστών και μη.

Ενα ποιοτικότερο μπιφτέκι και θα ήταν το απόλυτο meet point!

Ευχαριστούμε, Manos P
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

Διαβάζοντας κριτικές για τα καλύτερα burgers και μετά από παρότρυνση φίλου αποφασίσαμε να δοκιμάσουμε το κατάστημα. Έχοντας διαβάσει τις κριτικές περίμενα αρκετή αναμονή. Ευτυχώς εκείνη την μέρα και ώρα δεν υπήρχε πρόβλημα και κάτσαμε αμέσως. Η εξυπηρέτησή ήταν γρήγορη και ευγενική. Πήραμε ένα γενναίο, ένα άλλο burger ή γυναίκα μου και ένα με κοτόπουλο η κόρη μου. Εδώ θέλω να κάνω μια διευκρίνιση. Για μένα αυτό που μετράει είναι πρώτα το το μπιφτέκι (ποιότητα/γεύση), μετά ο συνδυασμός υλικών και τέλος η ποσότητα.
Τα burger είχαν μεγάλη ποσότητα, ωραίο συνδυασμό υλικών αλλά δυστυχώς μέτριο μπιφτέκι το οποίο και μας δημιούργησε δυσπεψία και κάναμε ώρες να τα χωνέψουμε άρα κακό σημάδι ποιότητας κρέατος; συνταγής; δεν ξέρω ακριβώς. Το burger με το κοτόπουλο η άποψη της μικρής ήταν ότι ήταν πολύ καλό.
Δεν ξέρω εάν έτυχε αυτό που πάθαμε και είμαι διατεθειμένος κάποια στιγμή να ξαναδοκιμάσω (μόνος μου) ένα burger για να είμαι σίγουρος για το αποτέλεσμα.
Πάντως από την μέχρι τώρα εμπειρία μου σίγουρα έχω φάει πολύ καλύτερα σε ποιότητα άλλα σίγουρα όχι σε ποσότητα.

1  Ευχαριστούμε, Babylon5gr
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλυτερο μπεργκερ που εχω φαει ποτε μου!!το μονο αρνητικο ειναι οτι ειχε αναμονη στην εισοδο!!οι πατατες ειναι φοβερες!

1  Ευχαριστούμε, xristinas2017

Μπαρ Μπεε Κιου: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Σμύρνη, Αττική
Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Μπαρ Μπεε Κιου: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!