“ψωμοburger...”

Μπαρ Μπεε Κιου
Επιλογές δείπνου: Διανομή κατ’ οίκον
Επιλογές δείπνου: Διανομή κατ’ οίκον
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018

Πολύ στεγνό.. φουλ ψωμί το μπιφτέκι και σε συνδυασμό με το πάνω και κάτω ψωμί είναι σαν να τρως στο συνολο μόνο ψωμί..
το σέρβις εξαιρετικό,
τηρεί τους χώρους καπνιστών και μη.

Ενα ποιοτικότερο μπιφτέκι και θα ήταν το απόλυτο meet point!

Ευχαριστούμε, Manos P

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

Διαβάζοντας κριτικές για τα καλύτερα burgers και μετά από παρότρυνση φίλου αποφασίσαμε να δοκιμάσουμε το κατάστημα. Έχοντας διαβάσει τις κριτικές περίμενα αρκετή αναμονή. Ευτυχώς εκείνη την μέρα και ώρα δεν υπήρχε πρόβλημα και κάτσαμε αμέσως. Η εξυπηρέτησή ήταν γρήγορη και ευγενική. Πήραμε ένα γενναίο, ένα άλλο burger ή γυναίκα μου και ένα με κοτόπουλο η κόρη μου. Εδώ θέλω να κάνω μια διευκρίνιση. Για μένα αυτό που μετράει είναι πρώτα το το μπιφτέκι (ποιότητα/γεύση), μετά ο συνδυασμός υλικών και τέλος η ποσότητα.
Τα burger είχαν μεγάλη ποσότητα, ωραίο συνδυασμό υλικών αλλά δυστυχώς μέτριο μπιφτέκι το οποίο και μας δημιούργησε δυσπεψία και κάναμε ώρες να τα χωνέψουμε άρα κακό σημάδι ποιότητας κρέατος; συνταγής; δεν ξέρω ακριβώς. Το burger με το κοτόπουλο η άποψη της μικρής ήταν ότι ήταν πολύ καλό.
Δεν ξέρω εάν έτυχε αυτό που πάθαμε και είμαι διατεθειμένος κάποια στιγμή να ξαναδοκιμάσω (μόνος μου) ένα burger για να είμαι σίγουρος για το αποτέλεσμα.
Πάντως από την μέχρι τώρα εμπειρία μου σίγουρα έχω φάει πολύ καλύτερα σε ποιότητα άλλα σίγουρα όχι σε ποσότητα.

1  Ευχαριστούμε, Babylon5gr
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλυτερο μπεργκερ που εχω φαει ποτε μου!!το μονο αρνητικο ειναι οτι ειχε αναμονη στην εισοδο!!οι πατατες ειναι φοβερες!

1  Ευχαριστούμε, Xristina S
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Πολύ καλό φαγητό και χορταστικά. Για τους λάτρεις του καυτερού ο "βελζεβούλης" θα τους ανταμείψει. Ζητήστε το.

Ευχαριστούμε, Yannis K
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Όταν πήγαμε περιμέναμε περίπου ένα τέταρτο για να βρούμε τραπέζι πράγμα λογικό αφού είχε πολύ κόσμο. Το προσωπικό άψογο και η κοπέλα που μας πήρε παραγγελία χαμογελαστή και ευγενική. Παραγγείλαμε αμέσως και η παραγγελία ήρθε μετά από 35-40λεπτά περίπου. Προσωπικά μοιράστηκα το μπέργκερ μου με το αγόρι μου και έσκασα. Οι τιμές πολύ καλές για την ποσότητα του κάθε πιάτου! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα και θα ξαναπάω!

2  Ευχαριστούμε, sam202017

Μπαρ Μπεε Κιου: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Μπαρ Μπεε Κιου: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!