“Τεράστιες μερίδες”

Μπαρ Μπεε Κιου
Επιλογές δείπνου: Διανομή κατ’ οίκον
Επιλογές δείπνου: Διανομή κατ’ οίκον
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Όταν πήγαμε περιμέναμε περίπου ένα τέταρτο για να βρούμε τραπέζι πράγμα λογικό αφού είχε πολύ κόσμο. Το προσωπικό άψογο και η κοπέλα που μας πήρε παραγγελία χαμογελαστή και ευγενική. Παραγγείλαμε αμέσως και η παραγγελία ήρθε μετά από 35-40λεπτά περίπου. Προσωπικά μοιράστηκα το μπέργκερ μου με το αγόρι μου και έσκασα. Οι τιμές πολύ καλές για την ποσότητα του κάθε πιάτου! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα και θα ξαναπάω!

2  Ευχαριστούμε, sam202017

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Τα μπέργκερ εκτός από ΤΕΡΆΣΤΙΑ είναι απίστευτα γευστικά και η ποιότητα του κιμά είναι ασύγκριτη. Ειδικά αν πάρετε ένα από τα πιο "απλά" μπέργκερ θα το διαπιστώσετε. Το προσωπικό είναι μια χαρά αλλά θα χρειαστεί να περιμένετε πολλή ώρα στην ουρά για να καθίσετε και λόγω της πολυκοσμιας υπάρχει αρκετός θόρυβος.

Ευχαριστούμε, Grammatina
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οφείλω να ομολογήσω ότι ως λάτρης των μπέργκερ δεν υπήρχε πιθανότητα να μην επισκεφτώ το μαγαζί.. Με μεγάλη μας χαρά πήγαμε λοιπόν εγώ και η παρέα μου να φάμε σε αυτό το μαγαζί.. Είχε πάρα πολύ κόσμο και αυτό καθυστέρησε αρκετά και την κοπελα που θα διναμε παραγγελία και το σέρβις στη συνέχεια.. Μόλις ήρθε το μπέργκερ(περίπου 35-40λεπτα) ήμουν σίγουρη ότι δεν θα το έτρωγα.. ΤΕΡΆΣΤΙΟ!Και οφείλω να ομολογήσω ότι και γευστικά ήταν πολύ καλο..Το μόνο πρόβλημα που δυστυχώς αντιμετώπισαμε Όλοι και δεν μπορώ να μην το αναφέρω ήταν ότι το ίδιο βράδυ είχαμε Όλοι κοιλιακα προβλήματα..!Εάν δεν υπήρχε αυτό μετά την επίσκεψη μας θα έλεγα ότι φάγαμε ένα άψογο μπέργκερ..

Ευχαριστούμε, Artemis T
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αρκετά καλό και μεγάλες μερίδες φαγητού στην ποσότητα αξίζει γιατί μπορούν να το μοιραστούν και 2 άτομα αν δεν πεινάνε πολύ σε Γενικά πλαίσιο πολύ καλο

Ευχαριστούμε, Kws K
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Νόστιμο και σχετικά φθηνό φαγητό για αυτό που σου προφέρει... λίγο υπερτιμημένο.... μια από τις επιλογές μου για μπέργκερ!!!

Ευχαριστούμε, Gkoulioti_eleni

Μπαρ Μπεε Κιου: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Σμύρνη, Αττική
Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Μπαρ Μπεε Κιου: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!