“Εξαιρετικό φαγητό, πολύς χρόνος αναμονής.”
Κριτική για: Μπαρ Μπεε Κιου

Μπαρ Μπεε Κιου
Επιλογές δείπνου: Διανομή κατ’ οίκον
Επιλογές δείπνου: Διανομή κατ’ οίκον
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Τα μπέργκερ εκτός από ΤΕΡΆΣΤΙΑ είναι απίστευτα γευστικά και η ποιότητα του κιμά είναι ασύγκριτη. Ειδικά αν πάρετε ένα από τα πιο "απλά" μπέργκερ θα το διαπιστώσετε. Το προσωπικό είναι μια χαρά αλλά θα χρειαστεί να περιμένετε πολλή ώρα στην ουρά για να καθίσετε και λόγω της πολυκοσμιας υπάρχει αρκετός θόρυβος.

Ευχαριστούμε, Grammatina

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οφείλω να ομολογήσω ότι ως λάτρης των μπέργκερ δεν υπήρχε πιθανότητα να μην επισκεφτώ το μαγαζί.. Με μεγάλη μας χαρά πήγαμε λοιπόν εγώ και η παρέα μου να φάμε σε αυτό το μαγαζί.. Είχε πάρα πολύ κόσμο και αυτό καθυστέρησε αρκετά και την κοπελα που θα διναμε παραγγελία και το σέρβις στη συνέχεια.. Μόλις ήρθε το μπέργκερ(περίπου 35-40λεπτα) ήμουν σίγουρη ότι δεν θα το έτρωγα.. ΤΕΡΆΣΤΙΟ!Και οφείλω να ομολογήσω ότι και γευστικά ήταν πολύ καλο..Το μόνο πρόβλημα που δυστυχώς αντιμετώπισαμε Όλοι και δεν μπορώ να μην το αναφέρω ήταν ότι το ίδιο βράδυ είχαμε Όλοι κοιλιακα προβλήματα..!Εάν δεν υπήρχε αυτό μετά την επίσκεψη μας θα έλεγα ότι φάγαμε ένα άψογο μπέργκερ..

Ευχαριστούμε, Artemis T
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αρκετά καλό και μεγάλες μερίδες φαγητού στην ποσότητα αξίζει γιατί μπορούν να το μοιραστούν και 2 άτομα αν δεν πεινάνε πολύ σε Γενικά πλαίσιο πολύ καλο

Ευχαριστούμε, Kws K
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Νόστιμο και σχετικά φθηνό φαγητό για αυτό που σου προφέρει... λίγο υπερτιμημένο.... μια από τις επιλογές μου για μπέργκερ!!!

Ευχαριστούμε, Gkoulioti_eleni
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018

Αν ήταν να γράψω μία λέξη για το Μπάρ Μπεε Κιου αυτή θα ήταν "ΕΜΠΕΙΡΙΑ". Έχω πάει 3 φορές και παράγγειλα και τις 3 τον γενναίο, ήταν τόσο νόστιμο που δεν έβρισκα τον λόγο να πάρω κάτι άλλο. Οι τιμες είναι πάρα πολύ καλές για αυτό που προσφέρει, όσο για την ποσότητα ούτε λόγος... Η εξυπηρέτηση πάρα πολύ καλή. Το μόνο κακό είναι ότι όλα τα παραπάνω τα ξέρουν πολλοί και για αυτόν τον λόγο θα βρεις δύσκολα τραπέζι. Προσωπικά είναι ίσως το μοναδικό μαγαζί που δεν έχω πρόβλημα να περιμένω.

Ευχαριστούμε, Andrew P

Μπαρ Μπεε Κιου: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Μπαρ Μπεε Κιου: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!