“Εγγύηση!”

ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Κουζίνες: Ψητοπωλείο
Επιλογές δείπνου: Διανομή κατ’ οίκον, Φαγητό σε πακέτο
Περιγραφή: Στην κουζίνα μας δεν υπάρχει τίποτα προψημένο. Δεν ξαναζεσταίνουμε και ξεκινάμε να ψήνουμε μόλις μας δώσετε την παραγγελία σας. Τα σουβλάκια μας είναι 100% χειροποίητα και όλα μας τα κρεατικά ψήνονται σε φυσικό κάρβουνο. Με τις σμυρνέικες μας συνταγές για σουτζούκι, παστουρμά, κεμπάπ, κιοφτέ, σις κεμπαπ, γιαουρτλού κεμπάπ, γεύσεις που θα σας ταξιδέψουν. Απολαύστε τυλιχτά σε 6 γεύσεις: με κεμπάπ, σουτζούκι, σουτζούκι φέτα, κοτόπουλο, χοιρινό, παστουρμά.
Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Σταθερή αξία! Ευγενέστατοι, φιλικοί και άψογοι επαγγελματίες!
Καθαρό περιβάλλον και νοσταλγική ατμόσφαιρα. Δεν καπνίζουν στο εσωτερικό.
Χορταστικές μερίδες, υπέροχες γεύσεις, φρέσκα υλικά, άριστη ποιότητα. Η ψυχή του εστιατορίου, ο κύριος Μανώλης κάνει τα πάντα να δουλεύουν ρολόι!
Είναι από τα εστιατόρια που πας και ξαναπάς και το προτείνεις εύκολα και στους φίλους σου!

1  Ευχαριστούμε, Petrina K

Η κριτική γράφτηκε 10 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Οι αγαπημένοι μας Λάζαρος και Μανώλης με Αγάπη μας φιλοξένησαν και μας πρότειναν τα καλύτερα μοσχαρίσιο συκώτι μοσχαρίσια μπριζόλα μουρλια και αφράτα πιτάκια με κρασί ροζε διαμάντι φιάλης και μπακλαβά πενταφρεσκο τα οποία τα τιμήσαμε δεόντως σας ευχαριστούμε πολύ ❤️

Ευχαριστούμε, anthik2017
Η κριτική γράφτηκε 4 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Έχουμε έρθει πολλές φορές και πάντα ήταν άψογο. Σήμερα που πηγαμε μεγάλη παρέα ήταν μεγάλο προβλημα. Κάποιοι σερβιτόροι τρέχουν σας τρελοί και κάποιο περιφέρονται χωρίς λόγο. Τα πρώτα πιάτα ήρθαν 70 λεπτά αφού καθήσαμε. Το φαγητό ήταν εξαιρετικό αλλά η εξυπηρέτηση κάκιστη. Τι έχει πάθει το μαγαζί;

Ευχαριστούμε, MVAK
Η κριτική γράφτηκε 2 Δεκεμβρίου 2022

Υπέροχο προσωπικό .
Φαγητό με ποιοτικά αγαθά.
Μποέμικο περιβάλλον .
Ευχαριστούμε πολύ .
Είστε υπέροχοι

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Food69spoon
Η κριτική γράφτηκε 1 Δεκεμβρίου 2022

Πολύ ωραίες μερίδες και μεγάλες.Εξαιρετικό προσωπικό με πολύ χαβαλέ και πολύ ωραία γλυκάκια.Απλα τέλειο.

Ευχαριστούμε, Anorymous

ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!