“Πάνω απ'όλα εξυπηρέτηση κ ποιότητα”

ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Κουζίνες: Ψητοπωλείο
Επιλογές δείπνου: Διανομή κατ’ οίκον, Φαγητό σε πακέτο
Περιγραφή: Στην κουζίνα μας δεν υπάρχει τίποτα προψημένο. Δεν ξαναζεσταίνουμε και ξεκινάμε να ψήνουμε μόλις μας δώσετε την παραγγελία σας. Τα σουβλάκια μας είναι 100% χειροποίητα και όλα μας τα κρεατικά ψήνονται σε φυσικό κάρβουνο. Με τις σμυρνέικες μας συνταγές για σουτζούκι, παστουρμά, κεμπάπ, κιοφτέ, σις κεμπαπ, γιαουρτλού κεμπάπ, γεύσεις που θα σας ταξιδέψουν. Απολαύστε τυλιχτά σε 6 γεύσεις: με κεμπάπ, σουτζούκι, σουτζούκι φέτα, κοτόπουλο, χοιρινό, παστουρμά.
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2021

Σε εποχές λοκντάουν κ με τα περισσότερα αξιόλογα εστιατόρια κλειστά χρειάστηκε να κάνω ένα τραπέζι σε φίλους από την Πόλη. Το "πολίτικο φαγητό" ή την τούρκικη κουζίνα την έχουν βιάσει το 95% των εστιατορίων της Αττικής. Το κατάστημα το γνώρισα μέσω διαφήμισης στο instagram. Κάλεσα διστακτικά το κατάστημα, συνομίλησα κ επιμελήθηκε την παραγγελία μου ο εξαιρετικός κ ευγενέστατος Γιάννης στο τηλ. κέντρο και σε 40 λεπτά απόν Πειραιά είχα στο Π. Φάληρο την παραγγελία μου όπως τη ζήτησα. Για όσους γνωρίζουν το kokorec sandwhich είναι μονόδρομος το κατάστημα. Ότι κ να πω είναι λίγο καταρχήν για τον Γιάννη κ κατά δεύτερον για την ποιότητα εν ώρα αιχμής. Εύχομαι όλα τα εστιατόρια να είχαν την ποιότητα, τη γεύση και την εξυπηρέτηση που έλαβα σήμερα, σίγουρα ο κόσμος μας θα ήταν πολύ καλύτερος..Επίσης σίγουρο είναι ότι με αυτή την εξυπηρέτηση το κατάστημα απέκτησε τουλάχιστον 50 επιπλέον πελάτες καθώς πολλοί ενδιαφέρθηκαν για το αποτέλεσμα. Έτσι γίνονται οι δουλειές...

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, theodoross327

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2021

Καλημερα ,καλη χρονια με Υγεια!!
Ελπιζω να φταιει η κατασταση με τον ιο,που αλλαξατε το κεμπαπ ,απο το ζουμερο στο τυποποιημενο ,σαν fishsticks,που φαγαμε χθες.
Απογοητευτηκαμε ολοι και λυπηθηκαμε,ακομα και που αλλαξε ο καταλογος σας,απο αυτον με τις ωραιες φωτο και τις ωραιες περιγραφες σ αυτον,που μοιαζει με ολους τους αλλους.
Επισης λειπει και η σημειωση για την πιστοποιηση κατα HACCP.
Ελπιζω και ευχομαι να επανελθουμε ποιοτικα και γευστικα στα παλια γνωριμα,μετα την πανδημια!
Σας ευχαριστω και καλες δουλειες!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, Glauki
Η κριτική γράφτηκε 12 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερο Σουβλακι!!Απιθανος Χωρος τον προτεινω ανεπιφυλακτα..Πεντακαθαρα ολα και πολυ εξυπηρετικα ολα τα παιδια..

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, M6644LZ_
Η κριτική γράφτηκε 3 Δεκεμβρίου 2020

Πήρα δύο τυλιχτά με χοιρινό καλαμάκι και αλλα 2 με κεμπαπ... δεν τρωγόντουσαν! τα πεταξα! Στις φωτογραφίες φαινοτανε πολύ καλο και ηταν μια απογοήτευση

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Papadaki1
Η κριτική γράφτηκε 24 Νοεμβρίου 2020

Όμορφος χώρος, γρήγορη εξυπηρέτηση, ικανοποιητικές μερίδες.Το καλοκαίρι βγάζει τραπέζια και στην πλατεία απέναντι και είναι ότι πρέπει για τα παιδιά!

1  Ευχαριστούμε, aggeliki2405

ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!