“Ο,τι χειρότερο σε σουβλάκι !”

ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Κουζίνες: Ψητοπωλείο
Επιλογές δείπνου: Διανομή κατ’ οίκον, Φαγητό σε πακέτο
Περιγραφή: Στην κουζίνα μας δεν υπάρχει τίποτα προψημένο. Δεν ξαναζεσταίνουμε και ξεκινάμε να ψήνουμε μόλις μας δώσετε την παραγγελία σας. Τα σουβλάκια μας είναι 100% χειροποίητα και όλα μας τα κρεατικά ψήνονται σε φυσικό κάρβουνο. Με τις σμυρνέικες μας συνταγές για σουτζούκι, παστουρμά, κεμπάπ, κιοφτέ, σις κεμπαπ, γιαουρτλού κεμπάπ, γεύσεις που θα σας ταξιδέψουν. Απολαύστε τυλιχτά σε 6 γεύσεις: με κεμπάπ, σουτζούκι, σουτζούκι φέτα, κοτόπουλο, χοιρινό, παστουρμά.
Η κριτική γράφτηκε 3 Δεκεμβρίου 2020

Πήρα δύο τυλιχτά με χοιρινό καλαμάκι και αλλα 2 με κεμπαπ... δεν τρωγόντουσαν! τα πεταξα! Στις φωτογραφίες φαινοτανε πολύ καλο και ηταν μια απογοήτευση

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Papadaki1

Η κριτική γράφτηκε 24 Νοεμβρίου 2020

Όμορφος χώρος, γρήγορη εξυπηρέτηση, ικανοποιητικές μερίδες.Το καλοκαίρι βγάζει τραπέζια και στην πλατεία απέναντι και είναι ότι πρέπει για τα παιδιά!

Ευχαριστούμε, aggeliki2405
Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2020

Πολύ νόστιμο φαγητό
Καλή εξυπηρέτηση
Ωραίος χώρος
Η μόνη αρνητική κριτική που έχω όντας πελάτης τους από το πρώτο μικρό κατάστημα τους στην ακτή Μουτσοπούλου,είναι οι αλλαγές στην ποσότητα της μερίδας κεμπάπ.
Αρχικά ήταν 4 κεμπάπ ανα μερίδα,πριν περίπου ένα χρόνο το μειώσανε στα 3 χωρίς φυσικά να μειωθεί και η τιμή,μετά το επαναφέρανε στα 4 και τώρα αλλάξαν τελείως το κεμπάπ..δεν είναι πια σε σιδερόβεργα αλλά μικρές μπουκιές μετρημένες με την ποσότητα εμφανώς μειωμένη ξανά καθώς και η γεύση τους λίγο διαφορετική...
Ρε παιδιά αφού το αρχικό σας κεμπάπ σας έφτασε εκεί που σας έφτασε,τι το αλλάζετε ξανά και ξανά? Εγώ παραγγέλνω επειδή περιμένω κάτι πολύ συγκεκριμένο από εσάς και είμαι σίγουρος οτί πολύς κόσμος κάνει το ίδιο...

Ευχαριστούμε, mitsariwnasd
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τρομερα πιατα αλλα και ατμοσφαιρα το προτεινω ανεπιφυλακτα σε οποιον αρεσει το ποιοτικο φαγητο.Μπραβο στα παιδια

Ευχαριστούμε, M6644LZ_
Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2020

Ένα πολύ ωραίο μαγαζί. με πολύ καλό σέρβις, ευγενικούς και χαμογελαστούς σερβιτόρους, μεγάλη ποικιλία εδεσμάτων και καλό χύμα κρασί.

1  Ευχαριστούμε, zoitaxidi

ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα