Tripadvisor

“Κυριακή μεσημέρι οικογενειακά”

ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Κουζίνες: Ψητοπωλείο
Επιλογές δείπνου: Διανομή κατ’ οίκον, Φαγητό σε πακέτο
Περιγραφή: Στην κουζίνα μας δεν υπάρχει τίποτα προψημένο. Δεν ξαναζεσταίνουμε και ξεκινάμε να ψήνουμε μόλις μας δώσετε την παραγγελία σας. Τα σουβλάκια μας είναι 100% χειροποίητα και όλα μας τα κρεατικά ψήνονται σε φυσικό κάρβουνο. Με τις σμυρνέικες μας συνταγές για σουτζούκι, παστουρμά, κεμπάπ, κιοφτέ, σις κεμπαπ, γιαουρτλού κεμπάπ, γεύσεις που θα σας ταξιδέψουν. Απολαύστε τυλιχτά σε 6 γεύσεις: με κεμπάπ, σουτζούκι, σουτζούκι φέτα, κοτόπουλο, χοιρινό, παστουρμά.

Πολύ καλό φαγητό, ωραίος χώρος. Εξυπηρετικοί και ευγενέστατοι όλοι. Θα σας επισκευτούμε ξσνά σύντομα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, G732DH_

Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2019

Νομίζω πως είναι το καλύτερο του Πειραιά. Συνήθως παραγγέλνω για το σπίτι και στο γραφείο όταν έχουμε κάποια εκδήλωση αλλά και όσες φορές έχουμε πάει πάντα είναι πολύ προσεκτικοί σε όλα. Τώρα σχετικά με τις γεύσεις είναι πολύ νόστιμα τόσο το κεμπάπ όσο και το κοτόπουλο και το χοιρινό. Αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι όλα ψήνονται κατόπιν παραγγελίας χωρίς να έχει γίνει προεργασία, οπότε όλα είναι ζουμερα και ολοφρεσκα .Είναι μια πολύ καλή επιλογή.

Ευχαριστούμε, DimParis1980
Η κριτική γράφτηκε 21 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Απίθανοι μεζέδες πολλή Καλό σέρβις προσωπικό ευγενικό πολλή ωραία ατμοσφαιρα κ για τέλος τα καταπληκτικά γλυκά του που δεν ξερης τι να διαλεξης! Ένας χώρος με "Άριστα""

Ευχαριστούμε, Αγγελική Κ
Η κριτική γράφτηκε 13 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ότι βλέπεις στον κατάλογο θα το φας. Δεν έχει φωτογραφίες από αλλού. Και πολύ νόστιμα πιάτα που μαζί με το πολύ καλό προσωπικό σε βοηθάνε να περάσεις όμορφα!

Ευχαριστούμε, konstantinos_0911
Η κριτική γράφτηκε 2 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική ατμόσφαιρα στο μαγαζί με άψογες γεύσεις και παρά πολύ καλή εξυπηρέτηση.Το προσωπικό είναι ευγενικότατο.Εκτος απο τα γευστικά φαγητά είχε πολύ νόστιμα γλυκά

Ευχαριστούμε, 166giorgosp

ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!