“Καλή ψαροταβέρνα”

Κουζίνες: Θαλασσινά
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018

Μία πολύ καλή ψαροταβέρνα, με καλομαγειρευμένα φρέσκα θαλασσινά, λογικές τιμές και ευγενικά φιλική εξυπηρέτηση.

Ευχαριστούμε, manoliskara

Η κριτική γράφτηκε 1 Φεβρουαρίου 2018

Ωραια κλασικη ψαροταβερνα με νοστιμα θαλασσινα και λογικες τιμες.Ειναι μια αρκετα καλη επιλογη χωρις να ειναι και κατι το πολυ ιδιαιτερο.Καλη εξυπηρετηση και ευγενικο servis.

Ευχαριστούμε, kalini654
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2018

Επισκεφθήκαμε την ψαροταβέρνα μεσημέρι Τρίτης. Ευγενικοί άνθρωποι και πεντανόστιμα πιάτα!
Παραγγείλαμε χόρτα βραστά, σκορδαλιά, πατάτες τηγανιτές, καλαμαράκια, σαρδέλα ψητή και αθερίνα. Όλα πολύ γευστικά!
Στο τέλος μας κέρασαν και γλυκό! Μας έφεραν και αρωματική, ζεστή πετσέτα για τα χέρια μας!
Σίγουρα θα ξαναπάμε!

1  Ευχαριστούμε, giotaN89
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2018

πολυ καλο εστιατοριο για ψαρικα τις ημερας..και θα σας προτινα να δοκιμασετε την ψαροσουπα ...σας το προτινο να το δοκιμασετε

Ευχαριστούμε, Christakis C
Η κριτική γράφτηκε 25 Νοεμβρίου 2017

Πήγαμε Σάββατο αργά το μεσημέρι. Πήραμε χωριάτικη, φάβα, καλαμαράκια, σαρδέλα ψητή, μαρίδα και μία γλώσσα τηγανητή. Όλα ήταν πολύ καλά, χωρίς όμως να είναι και κάτι εξαιρετικό. Ο χώρος μέσα είναι ζεστός αν και εμείς καθήσαμε έξω, εκεί που έχουν κλείσει το πεζοδρόμιο. Οι τιμές λογικές και τα παιδιά που εξυπηρετούν πολύ φιλικά.

Ευχαριστούμε, klodyma

Ψαροταβέρνα Ο Γιαννης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μικρολίμανο, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Ψαροταβέρνα Ο Γιαννης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!