“Όλα πεντανόστιμα”
Κριτική για: Zarkadoulas

Zarkadoulas
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018

Φάγαμε καλαμαράκι μικρό, τέλεια τηγανισμένο, καβούρια στα κάρβουνα με λαδολέμονο, χταποδάκι στα κάρβουνα. Όλα νοστιμότατα. Το σέρβις γρήγορο, ευγενικό. Θα ξαναπάμε σίγουρα.

Ευχαριστούμε, poisson2018

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018

Έχω πάει στο συγκεκριμένο μεζεδοπολείο 4 φορές, και έχω προσέξει πως κάθε φορά η ποιότητα των πιάτων και του σέρβις αντί για να βελτιώνεται χειροτευρεύει με αποκορύφωμα τη σημερινή μου επίσκεψη 28/1/18 κατά την οποία σε ένα άδειο μαγαζί χωρίς θέρμανση μας έβαλαν να κάτσουμε δίπλα από την πόρτα (για να φαίνεται από τον δρόμο ότι το μαγαζί έχει κόσμο), και οι γαρίδες σαγανάκι ξεχάστηκαν για 20 λεπτά στο πάγκο σερβιρίσματος με αποτέλεσμα να σερβιριστεί κρύο και η σάλτα να είναι τόσο ρευστή που μπορούσες να την ρουφίξεις με το καλα΄μάκι του καφέ . Κρίμα :(

Ευχαριστούμε, Άρης Τ
Η κριτική γράφτηκε 4 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τα καβούρια φοβερά , πολύ γευστικά και κατάλληλα ψημένα και χωρίς περιττές σάλτσες που κρύβουν γεύσεις . Οι γαρίδες επίσης τέλειες , πολύ μεγάλο μέγεθος και κατάλληλα ψημένες . Επίσης πολύ ωραίες και οι πατάτες . Το χταπόδι δεν μου άρεσε πολύ σκληρό λίγο παραπάνω ψημένο και το βασικό άγευστο ( μια επιφύλαξη μήπως το υποσκέλισε η φοβερή γεύση από το καβούρι που είχα ) Στα ολίγον αρνητικά ο μικρός χώρος και η έλλειψη καταλόγου . Το προτείνω ανεπιφύλακτα για καβούρι ( έχει και αλλά εννοείτε που δεν δοκίμασα ) και ψητή γαρίδα!!

Ευχαριστούμε, Νικος Λ
Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ιστορικό μαγαζί σε μια φτωχογειτονιά της Νίκαιας!
Περιποιημένο με τραπεζια στο πεζοδρόμιο και απνετο παρκινγκ στα γύρω στενά!
Για αυτό που είναι γνωστό είναι για τα ψητά καβούρια.
Πάντα για καβούρια πηγαίνω και μπορώ να πώ οτι είναι επιλογή εγγύηση.
Φιλικό και ευγενικό προσωπικό.
Θα συνεχίσω να πηγαίνω σίγουρα

Ευχαριστούμε, Stelios P
Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό το καβούρι του
Εγώ προσωπικά πηγαίνω μόνο γι αυτό αν και τα υπόλοιπα ψαρικά είναι πάντα εξαιρετικά
Το μόνο που υστερεί και το έχει χρόνια τώρα είναι το γλυκό του. Πολύ κακο!

Ευχαριστούμε, kalliopimitrogogou

Zarkadoulas: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

το Κερατσίνι, Περιοχή Πειραιά

Κορυδαλλός, Περιοχή Πειραιά

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Zarkadoulas: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!