Agoda.com
Expedia.com84 $
eDreams82 $
getaroom.com100 $
Η κριτική έγινε: 21 Μαρτίου 2020

Ένα μεγάλο μπράβο για την καθαριότητα. Πεντακάθαρο ξενοδοχειο. Υπέροχο δωμάτιο, αν και το μπάνιο είναι λίγο μικρό. Φιλικό προσωπικό. Είναι κοντά στο λιμάνι του Πειραιά, καθώς και στον ηλεκτρικό. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
1  Ευχαριστούμε, sia_psk
Ο/η Σοφία Μ, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Hotel Triton, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Μαρτίου 2020

Aγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε για την υψηλή σας βαθμολογία και τα καλά σας λόγια!
θα μεταφέρω τα καλά σας λόγια στην προϊσταμένη των ορόφων.
Με χαρά να σας ξαναδούμε σύντομα κοντά μας .

Η κριτική έγινε: 24 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο χώρος . Το δωμάτιο καθαρό και ζεστό λόγο χειμώνα που το επισκέφτηκα ,
Για τα λεφτά του αξίζει .. ειναι και πολύ κοντά στο λιμάνι όταν θέλεις να ταξιδέψεις !! Ωραίο πρωινό .
Έχει ταβερνάκια κοντά για φαγητό..

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
2  Ευχαριστούμε, tsitsitsi11
Ο/η Σοφία Μ, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Hotel Triton, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Ιανουαρίου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε για την υψηλή βαθμολογία και την θετική κριτική σας!
Η ευχαρίστηση μας είναι μεγάλη όταν οι επισκέπτες μας έχουν μία διαμονή όπως την επιθυμούν και αυτό μας δίνει δύναμη να συνεχίσουμε να εργαζόμαστε σκληρά να πετύχουμε υψηλές υπηρεσίες ως προς εσάς.
Με χαρά να σας ξαναδούμε σύντομα κοντά μας !

Η κριτική έγινε: 2 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο ξενοδοχείο για μια νύχτα μετά από έξοδο από νοσοκομείο . Καθαρό ξενοδοχείο , πολύ καλό και εξυπηρετικό προσωπικό , μεγάλη αυλή με απλώστρα για ρούχα και τραπεζάκι με καρέκλες όπου μπορεί κανεις να απόλαυση την θέα του λιμανιού που επέχει ελάχιστα μέτρα . Δυστυχώς μειονεκτεί στους χώρους των δωματίων και των μπάνιων του για να αξίζει όντως τα 71€ καθώς και με την ηχομόνωση . Στα δωμάτιο που μείναμε στον 7ο όροφο , δυστυχώς η πίεση στα ντουζ ήταν ελάχιστη . Σε γενικές γραμμές καλό , απλά έχει θέμα με τους χώρους και την διαρρύθμιση τους καθώς αριστερά κ δεξιά των κρεβατιών ίσα ίσα που χωρούσε να πατήσει κάποιος .

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, aggelosmyk17
Ο/η Σοφία Μ, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Hotel Triton, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Δεκεμβρίου 2019

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε που βρήκατε τον χρόνο να μας γράψετε μία κριτική !
Εκτιμούμε την θετική κριτική σας και θα εξετάσουμε τις παρατηρήσεις σας μιας και απώτερος στόχος μας είναι να έχουμε ευχαριστημένους πελάτες που θα αισθάνονται σαν το σπίτι τους.
Παρόλα αυτά να σας ενημερώσουμε ότι θα προβούμε σε κάποιες αλλαγές φέτος που θα αφορά το μπανιο του δωματίου καθώς και διαρύθμισης .Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σύντομα και να διαπιστώσετε ο ίδιος τις αλλαγές.

Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2019

Ο λόγος που μείναμε στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο ήταν ότι το επόμενο πρωί θα ταξιδεύαμε. Την επόμενη φορά θα επιλέξω σίγουρα κάποιο άλλο ξενοδοχείο. Η τουαλέτα ήταν απαγορευτικά μικρή , η μοκέτα εμφανέστατα βρώμικη , οι φθορές στο δωμάτιο ευδιάκριτες και το αποκορύφωμα ήταν η έντονη δυσοσμία του ψυγείου.Καθόλου ωραίος τρόπος να ξεκινήσεις τις διακοπές σου.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, gogo2018
Ο/η Σοφία Μ, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Hotel Triton, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Σεπτεμβρίου 2019

Aγαπητέ επισκέπτη,
Καταρχάς σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο να μας γράψετε μία κριτική!
Σεβόμαστε την άποψη σας ,παρόλα αυτά θα θέλαμε να ενημερώσουμε ότι υπάρχουν δωμάτια με μεγαλυτερο μπάνιο Εξαρτάται πάντα η τιμή του δωματίου αφού συνήθως τα πιο οικονομικά δωμάτια δεν εχουν μπαλκόνι και έχουν μικρότερο μπάνιο .Οσον αφορά την καθαριότητα τα θετικά σχόλια των άλλων επισκεπτών μας καλύπτουν ,ενώ να αναφέρουμε ότι στο ξενοδοχείο υπάρχει και οροφοκόμος που ελέγχει τα δωμάτια αλλά και συντηρητής που επισκευάζει τυχόν ζημιές αλλά και συντηρεί .Ανεξαρτήτως όμως όλων των παραπάνω υπάρχει 24 ωρη ρεσεψιόν που θα μπορούσατε να εκφράσετε το παράπονο σας .
Εμείς σας καλούμε να ξανάρθετε στο ξενοδοχείο μας και να δείτε ότι η εντύπωση σας ήταν λανθασμένη .
Θα χαρώ να σας γνωρίσω και να ασχοληθώ προσωπικά με την κράτηση σας .

Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ξενοδοχείο για ειδικές ανάγκες και εννοώ ότι αν θέλεις να ταξιδέψεις με πλοίο είναι σούπερ επιλογή γιατί είναι δίπλα από τις πύλες.Κατα τα άλλα μέτριο ξενοδοχείο με μικρά δωμάτια το δικό μας χωρίς μπαλκόνι και μόνο 1 Μπριζα.Το πρωινό μου φάνηκε ακριβό 9ε το ατομο

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Giorgos V
Ο/η Σοφία Μ, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Hotel Triton, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Σεπτεμβρίου 2019

Αγαπητέ Γιώργο,
Καταρχάς ευχαριστούμε που μπήκατε στον κόπο να μας γράψετε μία κριτική.
Θα θέλαμε να ενημερώσουμε ότι στο ξενοδοχείο υπάρχουν πολλοί τύποι δωματίων, άλλα μεγαλύτερα άλλα μικρότερα δωμάτια με μπαλκόνι ή χωρίς σε συνάρτηση πάντα με την τιμή του δωματίου .Συνήθως τα οικονομικά δωμάτια που δεν έχουν μπαλκόνι φαίνονται λίγο μικρότερα χωρίς να είναι .
Επίσης υπάρχουν πρίζες απλώς είναι σε σημεία που μπορεί ο πελάτης να μην το προσέξει .
Στο ξενοδοχείο λειτουργεί 24 άωρη ρεσεψιόν που μπορείτε ανά πάσα στιγμή να εκφράσετε οποιοδήποτε πρόβλημα σας .Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο ξενοδοχείο μας και να δια μείνετε σε ένα μεγαλύτερο δωμάτιο με περισσότερες παροχές!
Με εκτίμηση ,