“καλό κλαμπ - καλή πίτα ”
Κριτική για: Kali Pita

Kali Pita
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Σε κεντρικό σημείο ενα πολυ καθαρό και φιλικο σουβλατζίδικο και οχι μονο .. Δοκίμασα πίτα κλαμπ με μπιφτέκι εξαιρετικό αλλα και σαλάτα υπέροχη . Σιγουρα κερδίζει βαθμούς η εξυπηρέτηση και το φιλικο περιβάλλον . Μια καλη επιλογή για σουβλάκι στον πειραια , το συνιστώ .

1  Ευχαριστούμε, ververa v

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2018

Η δεύτερη φορά που έφαγα εκεί και έμεινα ενθουσιασμένη! Πάρα πολύ νόστιμα πιάτα, γεύσεις που ξεφεύγουν από ένα απλό σουβλατζίδικο, παρουσίαση πιάτων εφάμιλλη πολυτελών εστιατορίων. Αυτό που με εξέπληξε περισσότερο είναι οι πολύ περιποιημένες σαλάτες. Πολύ γρήγορο service και πεντακάθαρες τουαλέτες.

2  Ευχαριστούμε, Elisavet P
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από το συγκεκριμένο σουβλατζιδικο έχω φάει πολλές φορές, κυρίως μέσω τηλεφωνικών παραγγελιών. Κατά καιρούς από θέμα ποιότητας σε γενικές γραμμές είχα μείνει ικανοποιημένος. Δυστυχώς όμως, τελευταία η ποιότητα έχει πέσει, τόσο σε υλικά πχ ντομάτα όσο και σε βασική γέμιση πχ γύρος κοτόπουλο. Σήμερα παρειγγειλα μια τορτιγια με γύρο κοτόπουλο και πραγματικά ίσως είναι ο χειρότερος γύρος κοτόπουλο που έχω φάει ποτέ. Καμένος, θριματισμενος και με κακή γεύση. Όταν διαπίστωσα την κακή ποιότητα του, επικοινώνησα άμεσα με το κατάστημα. Η κυρία στο τηλ μου είπε ότι ο γύρος είναι σημερινός - πολύ αμφιβάλλω - και μετά τα παράπονα μου, δε ζήτησε καν συγνώμη, ούτε ζήτησε να δει η ίδια αυτό το κάτι σαν γύρο που μου έστειλαν, αντίθετα απάντησε με ένα απλό "εντάξει" άθλιο δείγμα επαγγελματισμου. Θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά να τους ξαναδωσω άλλη ευκαιρία.

3  Ευχαριστούμε, Kostas K
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουνίου 2018

Το μαγαζί ήταν στέκι για εμάς από παλιά. Η παλιά ιδιοκτησία μας είχα μάθει στην καλή ποιότητα και στις καλές τιμές. Η νέα ιδιοκτησία, έχει μεν κρατήσει και ίσως βελτιώσει ακόμα περισσότερο την ποιότητα και την ποικιλία, αλλά η διαφορά στις τιμές είναι πέρα για πέρα αισθητή. Και το προσωπικό, όχι ιδιαίτερα φιλικό πλέον. Από την πλευρά μας θα δώσουμε κι άλλη ευκαιρία πριν αναθεωρήσουμε τον όρο "στέκι". Εύχομαι να κάνει το ίδιο και η νέα ιδιοκτησία.

Ευχαριστούμε, GeorgiaN101
Η κριτική γράφτηκε 23 Μαΐου 2018

Ωραιο κεμπαπ και νοστιμο σουβλακι χωρις πολυ λαδι που σου μενει η γευση του κρεατος.Λιγο πιο οικονομικο για το ειδος παντως θα μπορουσε να ηταν.

Ευχαριστούμε, tassos39

Kali Pita: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Kali Pita: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!