1.242
1.242
Η κριτική έγινε: 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφθήκαμε μαζί με τα παιδία μας τον Δεκέμβριο , το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό, το προσωπικό πολυ φιλικό. Οι τιμές του πάρα πολύ καλές και η τοποθεσία του το ίδιο. Το μόνο αρνητικό ηταν που δεν εχει χώρο στάθμευσης, εχει όμως ενοικιαζόμενα parking πολύ κοντά. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Xenia P
Η κριτική έγινε: 15 Φεβρουαρίου 2018

Τα πάντα ήταν υπέροχα. Ιδιαίτερη εντύπωση μας έκανε η καθαριότητα των δωματίων και η ευγένεια του προσωπικού. Άνετοι χώροι, πολύ καλό internet για όποιον το θεωρεί απαραίτητο. Μεγάλο μπάνιο. Εύχρηστο οικογενειακό δωμάτιο. Δεν έχω να καταθέσω τίποτε αρνητικό. Συγχαρητήρια σε όσους συνεισφέρουν σε αυτή την εικόνα.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Antonis K
Η κριτική έγινε: 1 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι αρκετά καλό. σε κεντρικό σημείο. Δίπλα στο Πασαλιμανι. η τοποθεσία του βολεύει αρκετά γιατί δεν χρειάζεται να χρησιμοποιείς αυτοκίνητο είναι κοντά στην αγορά και κοντά στα μέσα μεταφοράς. το δίκλινο δωμάτιο που είχαμε δεν ήταν και το πιο ευρύχωρο αλλά ήταν καθαρό και ανακαινισμένο. το προσωπικό είναι πολύ ευγενικό και πρόθυμο να βοηθήσει σε οτιδήποτε. η τιμή του είναι προσιτή και σχετικά χαμηλή με αυτό που παρουσιάζει και προσφέρει. Δεν μου άρεσε το εξωτερικό πάρκινγκ με 12€ έξτρα την ημέρα διανυκτέρευση γιατί στην γύρω περιοχή είναι δύσκολο να βρεις. Επίσης το ψυγείο του δωματίου ήταν θορυβώδες,ακουγόταν ενοχλητικά. σε γενικές γραμμές είναι ένα καλό ξενοδοχείο value for money. θα ξαναπηγαινα.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, doudouvfr
Η κριτική έγινε: 13 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η κοπέλα στην ρεσεψιόν που δυστηχως δεν γνωρίζω το όνομα της ήταν παρά πολύ ευγενική ,το ξενοδοχείο τέλειο δίπλα σε όλα ανακαινισμένο μοντέρνο πολύ γλυκό παρόλο που είναι μικρούλη νομίζω το ομορφότερο στον Πειραιά

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, konstantina m
Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Θα ξεκινήσω από το γεγονός ότι είναι το πιο καθαρό ξενοδοχείο που έχω μείνει ποτέ! Όλα ειλικρινά έλαμπαν. Οι υπάλληλοι ευγενέστατοι ήδη από την τηλεφωνική επικοινωνία που προηγήθηκε της διαμονής. Εξυπηρετικότατοι και πρόθυμοι να ενημερώσουν μέχρι και για την τελευταία λεπτομέρεια. Ο χώρος μοντέρνος από την είσοδο ακόμα. Η τοποθεσία του είναι ιδανική, κοντά στο κέντρο του Πειραιά κι ένα βήμα από το Πασαλιμάνι. Έμεινα με τις καλύτερες εντυπώσεις! Το συστήνω ανεπιφύλακτα και οπωσδήποτε θα το ξαναεπισκεφτώ.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Κίρκη Τ