“Φοβερό burger”
Κριτική για: Barong

Barong
Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Καθημερινή μεσημέρι με λίγο κόσμο, ηλιόλουστη μέρα, παραγγείλαμε burger. Ήταν καταπληκτικό και με φοβερές πατάτες και παρά πολύ χορταστικό. Κέρασμα ποικιλία γλυκών, όλα υπέροχα.

1  Ευχαριστούμε, Aggelos D

Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2020

Επισκεψη πριν απο καιρο με φιλους.Τραπεζια μεσα εξω τιμες κανονικες και ευγενες προσωπικο.Θεα κοτερα

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, alexpar2015
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Άπαιχτο φαγητό! Πήγα παρέα με ένα φιλικό μου ζευγάρι και παρότι γινόταν πανικός ήταν όλα τέλεια! Το φαγητό φοβερό και τα παιδιά στο σέρβις άψογα. Παραγγείλαμε και κάτι κοκτειλ στο τέλος και μας κέρασαν ακόμα μια γύρα! Μπράβο συνεχίστε έτσι! Εμείς σίγουρα θα ξανάρθουμε!

2  Ευχαριστούμε, 499vagelist
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά αγενής σερβιτόρος κράτησε τα τιπσ από μόνος του λέγοντας δεν τα θέλετε και έκανε σχολιο σεξουαλικού περιεχομένου σε κοπέλα της παρέας. Κρίμα γιατί κατα τα άλλα το υπόλοιπο μαγαζί και το προσωπικό ήταν ευγενεστατοι!

Ευχαριστούμε, 833katerinat
Ο/η Barong_piraeus, Ιδιοκτήτης του Barong, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Σεπτεμβρίου 2020

Αρχικά εκ μέρους του Barong και όλων των εργαζομένων μας, θέλουμε να σας ευχαριστήσουμε πολύ για τα σχόλιά σας μιας και μας βοηθούν να γινόμαστε καλύτεροι! Όσον αφορά στο σχόλιο σεξουαλικού περιεχομένου που αναφέρετε το καταδικάζουμε στο απόλυτο και σημειώνουμε πως καμία σεξιστική συμπεριφορά δεν μπορεί να γίνεται αποδεκτή. Είτε αυτή γίνεται σε ένα κατάστημα, είτε στο δρόμο, είτε οπουδήποτε. Επιπλέον το γεγονός ότι ο εργαζόμενος μας κράτησε τα tips από μόνος του, είναι κάτι μας λυπεί αφάνταστα και σας δίνουμε το λόγο μας ότι θα φροντίσουμε να μην ξανασυμβεί. Κάνουμε το καλύτερο που μπορούμε και θα συνεχίσουμε να το κάνουμε γιατί αγαπάμε τη δουλειά μας πολύ και χαίρομαι που αυτό είναι κάτι που εν κατακλείδι εκτιμάτε κι εσείς. Σας περιμένουμε ξανά το συντομότερο για να γνωριστούμε και από κοντά και φυσικά για να επανορθώσουμε!

Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2020

Εκτός του ότι το φαγητό ήταν εξαιρετικό και σε πολύ καλό μέγεθος οι μερίδες, έχουμε πάρα πολύ καλή εντύπωση από την εξυπηρέτηση. Συγκεκριμένα, από την αρχή που καθίσαμε στο μαγαζί.. υπήρχε ένα πολύ όμορφο κλίμα (χαμόγελο, διάθεση να μας βοηθήσουν στο τι να επιλέξουμε κτλπ.).
Σίγουρα θα το ξανά προτιμήσουμε.

3  Ευχαριστούμε, fotuba

Barong: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Barong: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!