“Φαγητό”
Κριτική για: Το Κατοσταράκι

Το Κατοσταράκι
Περιγραφή: "Το Κατοσταρακι" ειναι ενα γνησιο μεζεδοπωλειο με Χειροποιητες παραδοσιακες γευσεις που θυμιζουν το φαγητο της μαμας και της γιαγιας... με το οποιο ολοι μεγαλωσαμε. Κεφτεδες,Κολοκυθοκεφτεδες,Μπεκρη Μεζε,Ρεβυθια Φουρνου,Κοτσι,Μοσχαρισιος Σιδηροδρομος και πολλες αλλες λιχουδιες που σιγουρα θα σας ενθουσιασουν!
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό με ποιότητα και γεύση,υπέροχο κρασί !!!τιμές πολύ χαμηλές. Φιλική ατμόσφαιρα!!!!Ο Νίκος και η Μαίρη αξιαγάπητοι και γνήσιοι!!!αξίζει και θά ξαναπάμε!!!!

Ευχαριστούμε, katostaraki

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αυθεντικοτατο Ελληνικο Μεζεδοπωλειο, που απο την στιγμη που το επισκεπτεσαι, τα φιλικα χαμογελα της Κας Μαιρης κ του κου Νικου, σε κανουν να νιωθεις οτι εχεις βρεθει στο στεκι σου. Δοκιμασαμε απο ολα σχεδον τα μεζεκλικια, των οποιων η γευση κ η μεριδα, μας απεδειξαν οτι οι "φιλοι" μας ηθελαν να μας περιποιηθουν!! Το κοκκινο ημιγλυκο κρασακι που προτιμήσαμε, ηταν απιθανο !!! Κ μονος κ με παρεα πας κ ξαναπας!

1  Ευχαριστούμε, Effie G
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018

Πηγαμε προχθες μια παρεα 5 ατομων....το φαγητο ηταν καταπληκτικο!!! Κεφτεδακια υπεροχα, μια σαλατα τελεια, οι αναλογιες οπως ακριβως πρεπει, φετα σε κρουστα με μαρμελαδα πιπεριας...θεική!!! Και οταν ηρθε το κοτσι....ΔΕΝ εχω ξαναφαει τοσο νοστιμο κοτσι ποτέ στην ζωη μου! Ειχα χορτασει και δεν μπορουσα να με σταματησω!
Η κοπελα που σερβιρει ευγενεστατη και χαμογελαστή και ο κυριος που μαγειρευει ενας συμπαθεστατος, φιλοξενος και ευγενικος ανθρωπος! Ηταν απλα τελεια!!!

1  Ευχαριστούμε, Domenica1970
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όλη η παρέα μου πέρασε πολύ ωραία.οσα μεζεδάκια δοκιμάσαμε μας ενθουσίασαν.παραδοσιακες γεύσεις με άριστη ποιότητα ,πολύ φιλικό περιβάλλον και άψογη εξυπηρέτηση.ολοι θέλουν να ξαναπάμε!!!!

1  Ευχαριστούμε, Anastasia K
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτικό φαγητό! Μεζέδες με χαρακτήρα και μοναδική γεύση.
Δοκιμάσαμε το Κοτσι, τον μοσχαρίσιο σιδηρόδρομο και τα ρεβυθια φούρνου..... και ειταν πραγματικά θαυμάσια!
Το κρασί απίθανο.
Αυτό που είναι άξιο λόγου επιπλέον...είναι οι τιμές.
Σίγουρα θα πηγαίνουμε συχνά!

1  Ευχαριστούμε, Αλεκος Λ

Το Κατοσταράκι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Το Κατοσταράκι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!