Αποθήκευση
Απαραδεκτοι

Απαράδεκτη συμπεριφορά σε όσους έχουν κατοικίδιο.... Το ειχαμε σε κενελ με βιβλιάριο εμβολιασμού... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 ημέρες
Lutadora86
Πειραιάς, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Υπέροχο ταξίδι

Πρόσφατα έκανα ένα υπέροχο ταξίδι με τη minoan lines. Όλα ήταν πεντακάθαρα και το προσωπικό πολύ... διαβάστε περισσότερα

mariangelino66
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 16 Δεκεμβρίου 2020

Μόνο τα καράβια την σώζουν που ειναι σε καλύτερη κατάσταση από την ΑΝΕΚ. Εξυπηρέτηση μηδέν.ενημέρωση μηδέν.αγενέστατοι.

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, spyroschr5
Η κριτική έγινε: 27 Οκτωβρίου 2020

Έχω γυρίσει σχεδόν όλο τον πλανήτη τετοιο άθλιο προσωπικό που διαθέτει δεν υπάρχει.
Κλίκα κρητικων που νομίζουν ότι έχουν πιάσει τον παπά από τα @ρχιδι@ στο συγκεκριμένο καράβι ουσσττττ κοπροσκυλα

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, 640apostolosg
Η κριτική έγινε: 9 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετική εξυπηρέτηση !!! Υπέροχοι άνθρωποι ευγενικοί και πάντα με την λύση για οτιδήποτε προκύψει .

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, P884JY_
Η κριτική έγινε: 29 Σεπτεμβρίου 2020

Ταξιδεύω με το συγκεκριμένο πλοίο, πάνω από 10 χρόνια. Έχοντας λοιπόν σκυλάκι πλέον αποφασίζω να ταξιδέψω πρώτη φορά με σκυλί αυτή τη φορά. Το σκυλάκι μου ζυγίζει αυτή τη στιγμή 2 κιλά και το είχα σε τσάντα μεταφοράς. Το πλήρωμα αγενέστατο. Έχω πληρώσει καμπίνα Pet friendly. To μόνο pet friendly ειναι τα 7 ευρώ που πλήρωσα extra για το σκυλί. Τίποτα άλλο, αφού το σκυλί, μου είπαν πως απαγορεύεται να βρίσκεται σε οποιοδήποτε άλλο χωρο του πλοίου ακόμα και με την τσάντα μεταφοράς του. ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΟΙ!!!!!!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Άννα Μ
Η κριτική έγινε: 29 Σεπτεμβρίου 2020

Η χειρότερη ταξιδιωτική εμπειρία με καράβι
Είχαμε την ατυχία να ταξιδέψουμε Πάτρα -Ανκόνα -Πάτρα και τις δυο φορές με το cruise Europa. βρόμικο κ κακοσυντηρημένα πλοίο . Πήραμε καμπίνα κ αναγκαστήκαμε να αλλάξουμε δυο φορές γιατί οι καμπίνες δεν ήταν καθαρές, το προσωπικό απέχει μίλια μακριά από αυτό που λέμε τουριστική παιδεία κ την έννοια της εξυπηρέτησης πελατών
Στη μια διαδρομή κ μετά από καθυστέρηση στην αναχώρηση μας 3 ωρών από το λιμάνι της Πάτρας μας κάλεσαν στη reception για να μας δώσουν voucher για τη ταλαιπωρία το οποίο voucher ήταν ένας καφές κ ένα σάντουιτς ..... πραγματική ότι κ να πούμε είναι λίγο κρίμα για μια τέτοια εταιρεία να έχει εγκαταλείψει έτσι τα πλοία της κ το προσωπικό της

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, _marian_nikolaos