Αποθήκευση
Μη επαρκή μέτρα ασφαλείας/No protection measures for Covid 19.

"Η επιστολή που έστειλα σήμερα στην εταιρία μέσα από το web-site της. Καλησπέρα σας, εχθές... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2020
Z8842JLmarinap
ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΈΝΗ ΚΑΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΈΝΗ

Ταξιδεύω με το συγκεκριμένο πλοίο, πάνω από 10 χρόνια. Έχοντας λοιπόν σκυλάκι πλέον αποφασίζω να... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε χθες
Άννα Μ

Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2020

Αγενεστατοι απο το ταξιδιωτικό γραφείο μεχρι το λιμανι αφιξης. Πληρωσαμε εξτρα εξωτερικη καμπινα και μας δωσανε παραθυρο να βλεπει την σωσιβια λεμβο. Αισχος. Τα φαγητά τους πανακριβα και δεν τρώγονται. Σας συνιστώ να μην αγοράσετε τιποτα στο πλοίο. Και αν ειναι δυνατόν να μην ταξιδεψετε μ αυτη την εταιρεία. Αντισηπτικό τα 9 10τα αραιωμένο με νερό. Αίσχος.πανω απο δύο ώρες καθυστέρηση. να περιμενουμε 4,5 ώρες στον ήλιο με 35 βαθμούς. Δεν θέλω να σπαταλαω άλλο το χρόνο μου για την χειρότερη εταιρεία που έχω ταξιδέψει στα 30 χρόνια που είμαι στο εξωτερικό. Το προσωπικό του πλοίου ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΟ.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, thomaslI1798ZR
Η κριτική έγινε: 4 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η χειροτερη διαδικτυακη και τηλεφωνικη εξυπηρετηση που εχω δει ποτε σε τετοιου ειδους επιχειρηση. 2 ωρες προσπαθειας επικοινωνιας μαζι τους για να μου στειλουν το booking στο email μου. Εν τελει τα καταφερνω και μου στελνουν κρατηση αλλου ατομου, συν οτι ηταν αγενεις σχεδον ολοι οσοι μιλησα απο την εταιρια

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, skiller12
Η κριτική έγινε: 26 Μαΐου 2020

Απλα μην αγορασετε καρτα για WiFi ειναι τοσο αργο που θα το παρατησετε και θα νευριασετε πολυ. Πεταμενα λεφτά!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, Lefteris_Chaniotakis
Η κριτική έγινε: 24 Μαΐου 2020

Ανεπαρκής ενημέρωση...ταξίδευα με 2 ανηλικα και δεν με ενημέρωσε κάνεις ότι το ίδιο πλοίο πηγαίνει Χανιά αφού κάνει μια ολιγόλεπτη στάση στο λιμάνι του Ηρακλείου ,με αποτέλεσμα να περιμένω στην καμπίνα να ακούσω την ανακοίνωση ότι πιάσαμε λιμάνι και με τα ξυπνήσω να κατέβουμε.η ανακοίνωση δεν ακούστηκε ποτέ..ούτε μου χτύπησαν την πόρτα της καμπίνας όπως κάνουν πάντα όταν φτάνουμε....με αποτέλεσμα να χάσω το λιμάνι και να πάω στα Χανιά....κ να τρέχω κ να να μη φτάνω με 2 παιδιά και τις αποσκευές μου...η ανακοίνωση λέει δεν ακουγεται πλέον στη καμπίνα για να μην ξυπνήσουν αυτοί που ταξιδεύουν για Χανιά...τα συμπεράσματα δικά σας....δεν θα το αφήσω έτσι βέβαια αυτό.

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, _O3457IH
Η κριτική έγινε: 13 Απριλίου 2020

Ήμουν φαντάρος και ταξίδευα απο κρήτη-πειραιά. Με θερμομέτρησαν πριν μπώ στο καράβι και μου βρήκαν 35.3 και με άφησαν να μπώ. 20λεπτά πριν την αναχώρηση δεν ένιωθα καλά και ζήτησα να δω γιατρό και με ενημέρωσαν οτι δεν υπάρχει γιατρός στο πλοίο (δλδ αν τραυματιζομουν κατα την διαρκεια του ταξιδιου θα ηλπιζαν να φτασω ζωντανος μεχρι τον πειραια) και με θερμομετρησαν ξανα και βρηκαν 37.3 με ξαναθερμομετρησαν εκεινη την στιγμη με αλλο θερμομετρο και βρηκαν 36.3 το εκαναν περιπου πεντε φορες ξανα 36.3 το ενα 37.3 το αλλο και λεει ο πλοιαρχος κραταμε το 37.3 και με αγενεστατο τροπο μου ειπε να μαζεψω τα πραγματα μου και να κατευω απο το καραβι προσπαθουσα να του εξηγησω οτι εχω μεταθεση και πρεπει να παρουσιαστω στο στρατοπεδο και δεν εχω που να μεινω στο Ηρακλειο και δεν με αφηνε και με απειλησε οτι θα φωναξει το λιμενικο. Ευτυχως εφευγε και το blue star blue horizon εκεινη την ωρα και εβγαλα εισητηριο με θερμομετρησαν στην εισοδο και ειχα 36.3 και με αφησαν να μπω. ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΜΙΝΟΑΝ.

Ημερομηνία εμπειρίας: Απρίλιος 2020
Ευχαριστούμε, panost96