“Επισκεφ”

Κλείστε τραπέζι
Ή
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε 19 Δεκεμβρίου 2022

Επισκφθήκαμε το CHE 16 Δεκεμβρίου εχοντας κάνει κράτηση για φαγητό.Δυστυχώς απογοήτευση.
Το φαγητό σαλάτα burrata, ορεκτικό tacos chilli con carne, κυρίως pork spare ribs και pork churrasco. Μετριότατο έως κακό η δε τιμή του αντιστρόφως ανάλογη της ποιότητας.
Παρόλο το πολυπληθές προσωπικό, η αναμονή αξιοσημείωτη. Τα παιδιά βέβαια ευγενικά.
Οπως προειπώθηκε απογοήτευση. Το ξεχνάμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, geranast

Η κριτική γράφτηκε 17 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Στις 17/11/22 ωρα 18:50 παμε να πιουμε εναν καφε, στην εισοδο μια κοπελα με υφος απιστευτο μας λεει που πατε, της λεμε για καφε και μας απανταει με μισο αδειο το μαγαζι οτι δεν σερβιρουνε καφε με περισσεια αγενεια και μας λεει ποτο η φαγητο, εμεις ποτο απανταμε και πηγαινει μονη της μεσα στο μαγαζι και περιμενει να την ακολουθησουμε εμεις της εξηγουμε οτι θελουμε να κατσουμε καπου εξω και με σχεδον ολα τα τραπεζια αδεια μας λεει ειναι ολα κρατημενα μονο στο μπαρ και ερχεται και μας κανει και υποδειξη και σε ποια θεση στο μπαρ ακριβως θα κατσουμε.
Λοιπον εμεις και συναδελφοι μας απο την κοντινη ναυτιλιακη δεν θα ξαναερθουμε στο μαγαζι αυτο με τετοια αγενεστατη και τραγικη εξυπηρετηση. Πολλοι απο εμας ερχομασταν μεσημερια για καφε και για φαγητο. Αλλη φορα να προσεχετε ποιους βαζετε για εξυπηρετηση αλλιως χανετε πελατες, κριμα γιατι σαν μαγαζι το ειχαμε σε εκτιμηση.
Απλα τραγικο

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2022
3  Ευχαριστούμε, John R
Η κριτική γράφτηκε 14 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Μου άρεσε πολύ η όλη ατμόσφαιρα κ η όλη διακόσμηση. Ωραία μουσική ωραίο κ προσιτό προσωπικό. Τιμές θα μπορούσαν κ καλύτερα.
Εννοείται αν αγαπάς την μεξικάνικη κουζίνα πρέπει να το επισκεφτείς.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2022
1  Ευχαριστούμε, Roulagr
Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πρόκειται για όμορφα διακοσμημένο χώρο και πολύ ωραία μουσική που σε ταξιδεύει. Τα πιάτα που δοκιμάσαμε ήταν γευστικά αλλά δεν ήταν αντάξια την πολύ ακριβής τιμής. Το προσωπικό στο service ήταν εξυπηρετικό, αλλά δεν μπορώ να πω το ίδιο και για την υποδοχή που μάλλον ήταν απόμακρο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, sotmar
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2022

Πηγαίνουμε απο τοτε που ανοιξε. Φυσικα και ειναι υπερτιμημένο. Κοκτειλ και φαγητο ενδιαφερον κ ακριβο. Ο χωρος υπεροχος. Τον τελευταιο χρονο εαν δεν εχεις κλησει μια εβδομαδα πριν δε πας. Αν παλι θες ενα ποτακι θα συναντησεις ενα ξεχασμενο στυλ τυπου "πορτας" κ αναλογως με την εμφανιση σου ή όπως κρινει η κυρια της υποδοχης θα σε στριμωξει καπου. Ειναι απο τα αγαπημενα μας μαγαζια και χρόνια τωρα τιμαμαι αυτο το story μαγαζιων στον Πειραια...το attitude λοιπον της υποδοχης κ διαχείρισης των πελατων σας δεν ταιριαζει με την φιλοσοφια που δειχνει να θελει να πρεσβεύει το μαγαζι. Μπορει βεβαια και να κανω λαθος για το τελευταιο

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2022
4  Ευχαριστούμε, 110_aterinak

Che Cocina Y Barra Sudamericana: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Νέα Σμύρνη, Αττική

Che Cocina Y Barra Sudamericana: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!