“Εξαιρετικό ”

Κλείστε τραπέζι
Ή
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ευγενικό προσωπικό. Τα πιάτα εξαιρετικά. Η ατμόσφαιρα ιδανική. Έχει λίγο φασαρία μέσα από μουσική και κόσμο αλλά μας είχε λείψει. Τρίτη και Πέμπτη ο Τάκης παίζει μουσικαρες απλά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, ΜΠΟΤΣΙΟΥ Μ

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η ατμόσφαιρα του μαγαζιού με την ωραια μουσική και το ντεκόρ είναι τέλεια για καλοκαιρινή βραδιά. Στα θετικά και η πολύ σωστή εξυπηρέτηση και συμπεριφορά από όλα τα μέλη του προσωπικού στο σέρβις.

Αρνητικά: εκτός από τα κοκτέιλ τα φαγητά του μαγαζιού είναι υπερτιμημένα και ελάχιστα σε ποσότητα, αν καταφέρεις να πετύχεις κάτι νόστιμο μαλλον θα φας 2 μπουκιές μόνο. Επίσης επειδή το μαγαζί έχει πολλά δέντρα στην αυλή μαζεύονται πουλιά που κουτσουλανε τους πελάτες και δεν φαίνεται να υπάρχει τρόπος να το αποφύγεις. Εμάς μας κουτσουλησαν 3 φορές μέχρι να αποφασίσουμε να φύγουμε αρων αρων, χωρίς κάποιου είδους "αποζημίωση" από το μαγαζί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Damianos K
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2021

Πολύ όμορφος χώρος και ατμόσφαιρα! Θέλει λίγο βελτίωση το φαγητό και θα είναι εξαρετικό! Γευστικά κοκτέιλ και δροσερές κανάτες!

Ευχαριστούμε, labrosa2020
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Θετικά:

Φοβερό ντεκόρ και ζεστό περιβάλλον. Ανεμιστήρες παντού. Καθαρές τουαλέτες, νόστιμο φαγητό. Πληθώρα κοκτέιλ. Ευγενικό κι ενημερωμένο για τον κατάλογο προσωπικό, σχετικά γρήγορο σέρβις και σωστό ντεπαρασάζ.

Αρνητικά:

Πολύ δυνατή μουσική, αναγκάζεσαι να φωνάζεις για να ακούγεσαι στη παρέα σου. Πιάνουν το δημοσιο χώρο του πεζοδρομίου με παλιά μηχανάκια, για να παρκάρουν πολυτελή αμάξια, για τη μόστρα του μαγαζιού. Το συνεχόμενο κι ασταμάτητο γέμισμα του ποτηριού με νερό. Καμμία τήρηση μέτρων, σε ό,τι αφορά την απόσταση πολλών τραπεζικών ή τους όρθιους στο μπαρ κλπ. Ακριβό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
3  Ευχαριστούμε, aggeloskilmistered
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2021

Γιόρτασα τα γενέθλια μου στις 22/7/2021. Το συστήνω ανεπιφύλακτα, όχι μόνο για τις εξαιρετικές γεύσεις, τα πολύ προσεγμένα πιάτα, το όμορφο περιβάλλον και τη μουσική αλλά ΚΥΡΊΩΣ για την ευγένεια, την διακριτικότητα και την άψογη εξυπηρέτηση του προσωπικού που δουλεύει σέρβις. Αξίζει να αναφερθεί πως ο ευγενεστατος σερβιτόρος μας έκοψε ο ίδιος την τούρτα στο τραπέζι και μας τη σέρβιρε, κάτι που δεν έχω δει ποτέ, πουθενά αλλού! Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά αυτά! Ευχαριστώ και θα ξανάρθουμε σίγουρα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, pennyo336

Che Cocina Y Barra Sudamericana: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Νέα Σμύρνη, Αττική

Che Cocina Y Barra Sudamericana: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!