“Εξερετικη διαχρονική ποιότητα!”

Κλείστε τραπέζι
Καλό για: Τοπική κουζίνα, Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξερετικη διαχρονική ποιότητα με ανανεωμένο χώρο! Άριστη σχέση ποιότητας με τιμή,πολύ φιλικό προσωπικό και άριστη εξυπηρέτηση!5 αστέρια χωρίς δεύτερη σκέψη!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Ilias_Pavlakis

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Super ! Εξαιρετικό φαγητό - τοποθεσία ! Πολύ καλές μερίδες , μεγάλες και φοβερή ατμόσφαιρα ! Καθαρό , ολοκαίνουριο μαγαζί με άνεση και στυλ !

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Thodoris M
Η κριτική γράφτηκε 26 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μια φιλη μας οπου μενει στην περιοχη μας συστησε αυτο το μερος για τα υπεροχα ορεκτικα του και τους λουκουμαδες..
Για κυριως η παρεα μου πηρε το κεμπαπ οπου ηταν καλο αν και οχι τοσο ωστε να το ξαναπροτιμησουμε και διαφορα ορεκτικα οπου ηταν ολα υπεροχα..λογω του κεμπαπ θα εβαζα 4*αλλα η εξυπηρετηση ηταν πραγματικα τοσο καλη απο την υποδοχη (ευγενεστετη κοπελα) και τους σερβιτορους οπου ηταν πολυ προθυμοι να βοηθησουν στις επιλογες οποτε εχω βαλει 5*!!
Επισης δεν ανεφερα οτι η τοποθεσια υπεροχη.

1  Ευχαριστούμε, Akaruikibo
Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2020

Ωραιος χώρος , ευγενικοί οι υπάλληλοι, εξυπηρετικοί και ευχάριστοι. Πηγαμε τριτη απόγευμα , ειχε λιγο κοσμο. Πήραμε σουβλάκι μοσχάρι , κεμπάπ γιαουρτλού και κεμπάπ Άδανα. Ψητό ψωμάκι , ωραίες αλοιφές , ψήσιμο μοσχαριού να γλύφεις τα δάχτυλα σου!!
Στο τελος ζητήσαμε και κιουνεφέ και δάκρυα χαράς πλημμύρισαν τα ματια μου απ την νοστιμιά του.
Και τωρα που τα σκεφτομαι ακομα τα λιγουρεύομαι!!

Οχι πολύ ακριβό, μεσες τιμές. Απ τις καλυτερες προτασεις στο Μικρολίμανο.

Κάνοντας και μια μοιραία λογω εγγυτητας επισκεψησ σύγκριση με το επιεικώς μετριο ελγκρεκο πρότζεκτ , μιλαμε για την μερα με την νύχτα.

2  Ευχαριστούμε, EvitaP3
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πεντανόστιμο , γευστικό άψογο φαγητό εδώ στο εστιατόριο Βόσπορος όπως μου το πρότειναν , έτσι το προτίμησα και εγώ μ. Άριστη εξυπηρέτηση και φιλικό προσωπικό

2  Ευχαριστούμε, MrConstantine46

Vosporos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Vosporos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!