“Ένα από τα καλύτερα εστιατόρια για κρέας στον Πειραιά”
Κριτική για: Vosporos

Vosporos
Καλό για: Τοπική κουζίνα, Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είμαι συχνός επισκέπτης του συγκεκριμένου μαγαζιού και πάντα φεύγω ικανοποιημένος και στις γεύσεις και στην εξυπηρέτηση.

Ευχαριστούμε, Nikos G

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία ψητά. Σουβλακι χοιρινό. Καλές μερίδες.Αξίζει να το επισκεφτείτε. Κάνει κ delivery στον χώρο σας.

Ευχαριστούμε, Nikolaos_23
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κυριλε ψητοπωλειο θα το χαρακτηριζα με τιμες ιδιες με ενος απλο σουβλατζιδικου, αλλα αισθηση οτι βρισκεσαι σε ενα καλο εστιατόριο. Μεριδες κερατικων μεγαλες γυρω στα 8,5-10€ και ωραιες σαλατες στα 7-8€.φερνει και ψωμι φούρνου με ντιπ στην αρχή και δεν καπνιζουν μεσα στον χωρο!

Ευχαριστούμε, danae_mily
Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2018

Το είχαμε δει αρκετές φορές περνώντας από το συγκεκριμένο σημείο και αποφασίσαμε να κλείσουμε για φαγητό. Η επιλογή μας ήταν εύστοχη.!!Υπέροχο φαγητό, άψογο σέρβις, πολύ καλό κλίμα και το σημαντικότερο το κύμα να σκάει δίπλα σου ασχέτως που είναι χειμώνας!!

Ευχαριστούμε, gwgw_varda
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από Τα Καλητερα που έχω συναντήσει .....πλέον με Καλητερο σέρβις (έχουν υπεύθυνο )πολύ καλη εξυπηρέτηση και γρήγορη ...για Σάββατο βράδυ που πήγαμε .μας κέρασανε και γλυκό .ευχαριστουμε πολύ

1  Ευχαριστούμε, crusoula

Vosporos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Vosporos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!