Tripadvisor

Κριτική για: Ιστιοπλοϊκος

Ιστιοπλοϊκος
Καλό για: Τοπική κουζίνα, Ρομαντικό, Επαγγελματικές συναντήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις

Κάθε Σάββατο έχουν live τους Alcatrash...λογο γενεθλίων και ως πελάτες τους πήραμε να κάνουμε κράτηση ένα τραπέζι! Ήμασταν 11 άτομα και θέλαμε μπροστινό τραπεζι και μας είπαν για τα μπροστά τραπέζια είναι premium φιάλη στα 140.Κανένα πρόβλημα με την τιμή ήταν εις γνώση μας και τους λέμε ωραία 2 μπουκάλια! Μας λένε να πάμε 11.30 για να πιάσουμε το τραπέζι και αν πηγαίναμε 11.15 ακόμα καλύτερα! Φτάνουμε 11 η ωρα και το τραπέζι που μας δίνουν ήταν στο πλάι στο τέλους του μαγαζιού! Πιάνω έναν από τους πολλούς maitre Και τον ρωτάω αν αυτό το τραπέζι είναι premium φιάλη! Μου λέει όχι παίρνετε ότι θέλετε από μπουκάλια! Του λέω έχουμε κάνει κράτηση μπροστινό και μας κάνει Δεν έχω τίποτα μπροστά!! Εν το μεταξύ άδεια τραπέζια μπροστα αρκετά! Μετά από αυτό μας κάνει το μόνο που μπορώ να σας δώσω είναι ένα καλύτερο το οποίο ήταν 2 τραπέζια πιο μπροστά από εκεί που μας είχαν βάλει! Μετά από παρατήρηση ξανά δική μας,μας λένε ότι 11 άτομα δεν βάζουν ποτέ μπροστά! Αν δεν ξέρετε να το δουλεύετε να μας το λέτε από την αρχή να μην κλείνουμε!! Μετά από όλα αυτά εννοείται ότι σηκωθηκαμε και φύγαμε και δεν πρόκειται να ξανά πάμε!! Λυπάμαι πολύ!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, stelios r

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2020

Γνωστό μαγαζί για την θέα του και ακριβώς γι'αυτό είναι λίγο πιο ακριβά από όσα μαγαζιά είναι δίπλα του

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Steve T
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το συγκεκριμένο μαγαζί έχει ένα πολύ μεγάλο θετικό χαρακτηριστικό το οποίο είναι η θέα του και η χαλαρή μουσική που έχει τα απογεύματα (αν και τα βράδια το γυρίζει σε κλαμπ). Πηγαίνοντας ένα απόγευμα μετά την δουλειά καθίσαμε για έναν καφέ και μετά για φαγητό. Για φαγητό διαλέξαμε πίτσα η οποία ήταν μέτρια σε γεύση όπως και ο καφές το ίδιο. Ένα τελευταίο είναι οτι οι καναπέδες είναι λερωμενοι μάλλον από διάφορα ποτά. Γενικά μόνο θέα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, satanakos99
Η κριτική γράφτηκε 10 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφα διακοσμημένος χώρος, με ευγενικό προσωπικό και πανέμορφη θέα στη θάλασσα ο καφές αρκετά καλός καθώς και η τιμή του. Αν και υπάρχει χρόνος αναμονής γιατί έχει αρκετό κόσμο είναι τόσο ευγενικά και εξυπηρετικά τα παιδιά στην είσοδο που δεν έχεις κανένα πρόβλημα να περιμένεις αξίζει να το επισκεφτείτε σας το προτείνω ανεπιφύλακτα.!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, dimiliak
Η κριτική γράφτηκε 3 Νοεμβρίου 2019

Το τραπέζι όπως ανέφερα ήταν επιχειρηματικό και είχαμε 4 πιάτα.
Ηταν όλα γευστικά αλλά ήταν μικρές οι μερίδες.
Δεν έχει καθόλου όμορφη διαδρομή από τον δρόμο μέχρι την είσοδο του ιστιοπλοϊκού.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Theoklitos M

Ιστιοπλοϊκος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Ιστιοπλοϊκος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!