Tripadvisor

Paleo
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Είχα ακούσει πολλά για το paleo
Διάβασα και τη συνέντευξη του ιδιοκτήτη στη Lifo
Βρεθήκαμε στο χώρο χθες βράδυ και από κάποια πράγματα από γοητευτικά
Θα επισημάνω πρώτα τα θετικα
Ωραίος βιομηχανικός χώρος
Ωραία μουσική
Γρήγορο σερβις
Ωραία ιδέα στα σουπλα να είναι τυπομενο το μενού

Ο κατάλογος των κρασιών μια φωτοτυπία στα αγγλικά για πιο λόγο θα πρέπει να γνωρίζω αγγλικά για να καταλήξω ποιο κρασί θα επιλέξω???

Ζητάμε τη βοήθεια του ειδικού για μια ποικιλία κρασιού που μας αρέσει. του
Δεν θα ξαναβρεθώ στο χώρο
Υπάρχουν εξαιρετικά wine bar στη πόλη για τους λάτρεις του είδους

Σύμφωνος με τα παραπάνω και θα ήθελα να προσθέσω ότι θα ήθελα 2 κλικ παραπάνω να ακούγεται η μουσική!
Δεν έχει στον τιμοκατάλογο για ποτήρι κρασί!
Θα ήθελα και μερικά μικρά παξιμάδια με το τυρί!!
Δεν μου αρέσει που φέρνει εμφιαλωμένο νερό χωρίς να το παραγγείλω και μετά να το χρεώνει..
Δεν υπάρχει δικαιολογία η Αθήνα έχει πολύ καλό νερό!!
Μου αρέσει να πληρώνο μόνο αυτό που έχω παραγγείλει εγώ και όχι πονηρές χρεώσεις!!
Η καρέκλα εμένα προσωπικά με κουράζει!!
Η εμφάνισή του προσωπικού λίγο άκυρη για το ύφος του μαγαζιού!!
Στα πολύ καλά έχει χώρο για παρκάρισμα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Panosk1966

Είχα ακούσει πολλά για το paleo
Διάβασα και τη συνέντευξη του ιδιοκτήτη στη Lifo
Βρεθήκαμε στο χώρο χθες βράδυ και από κάποια πράγματα απογοητευτικα
Θα επισημάνω πρώτα τα θετικα
Ωραίος βιομηχανικός χώρος
Ωραία μουσική
Γρήγορο σερβις
Ωραία ιδέα στα σουπλα να είναι τυπομενο το μενού

Ζητάμε τη βοήθεια του ειδικού για μια ποικιλία κρασιού που μας αρέσει η απάντηση ήταν "έχω surah αλλά όχι από Ελλάδα" μας αφήνει τον κατάλογο και φεύγει.
Πήραμε μια σαλάτα ρόκα πεκορινο Ι οποία ήταν κάτω του μετρίου προχειρότητα
Η ποικιλία τυριών άξιζε τον κόπο
Το κρασί ωραίο αν και η επιλογή ήταν τυχαία
Από ένα wine θα περίμενα να είχαι και ροζέ κρασί και αφρώδες στον κατάλογο του
Δεν θα ξαναβρεθώ στο χώρο
Υπάρχουν εξαιρετικά wine bar στη πόλη για τους λάτρεις του είδους

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, B812AW_
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πανευκολο παρκινγκ στην γύρω περιοχή. Ευγενικοτατο σέρβις, τεράστια λίστα κρασιών, νόστιμα πιάτα για wine bar. Πολύ όμορφος χώρος με πανύψηλο ταβάνι και αρκετά ωραία διακόσμηση. Άβολα καθίσματα.

Ευχαριστούμε, BoardingPass701097
Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2019

Ωραίο περιβάλλον άβολα όμως καθίσματα Ενδιαφέρουσες ποικιλίες κρασιών αλλά εκτός το πλατό τυριών που ήταν αξιόλογο τα αλλά συνοδευτικά δεν άξιζαν , το ριζότο άγευστο και το iberico με πατάτες αδιάφορο Γι αυτό το λόγο θεωρώ ότι είναι ακριβό Θα πήγαινα ξανά μόνο για το κρασί και τα τυριά , όπως και το φρέσκο ψωμί

Ευχαριστούμε, Anastasia6561
Η κριτική γράφτηκε 17 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πρόκειται πραγματικά για έναν ιδιαίτερο χώρο σε μια φυσικά ιδιαίτερη περιοχή με εύκολο Πάρκινγκ. Ιδανική επιλογή για κουβεντούλα και καλό κρασί. Τα πιάτα μέτρια αλλά για συνοδευτικά του κρασιού οκ. Το σέρβις θα μπορούσε να είναι καλύτερο. Θα ξαναπήγαινα όμως και το συστήνω.

Ευχαριστούμε, C5284AXgeorgef

Paleo: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Paleo: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!