Αποθήκευση
Επιστροφή από Σίφνο, περίοδος Αυγούστου

Τραγική εμπειρία! Πλοίο Μήλος-Σέριφος-Σίφνος-Πειραιάς. Το ανέβασμα του αυτοκινήτου θυμίζει... διαβάστε περισσότερα

805vt
μέσω κινητής συσκευής
Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο Ι

Γτπ εταιρεία. Σου χρεώνουν μηχανή περισσότερο από μηχανακι για να στα βάλουν στον ίδιο χώρο ακριβώς... διαβάστε περισσότερα

Athanasios8794
Αθήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχα, γρήγορα, με ασφάλεια!Κάθε καλοκαίρι ταξιδεύω Κυκλάδες. Το ίδιο θα κάνω και περί τα τέλη αυτού του μήνα

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, Vangelis6627

Όλα καλα.
Λίγο ακριβή, νομίζω θα μπορούσαν να βελτιώσουν λίγο τις τιμές.
Όμως τα πλοία είναι πολύ καλά, καθαρά και άνετα, το προσωπικό πολύ ευγενικοί.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, alkistiii
Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η εμπειρία μου με την Seajets ήταν μια γρήγορη και ανάλαφρη καθώς και οργανωμένη ταξιδιωτική απόλαυση που παρείχε πολλές και μοντέρνες υποδομές για την καλύτερη και πιο άνετη μετακίνηση μας με τα δρομολόγια της από το ένα μέρος στο άλλο. Εξαιρετική δουλειά!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, katerinaa_am
Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ άνετο τό ταξίδι!! Φτάσαμε γρήγορα και είχαμε χρόνο για την βόλτα μας!! Πολύ άνετα καθίσματα.
Το προσωπικό ευγενεστατο μας βοήθησαν να βρούμε τίς θέσεις μας.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Inspiration322386
Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2021

Εξαιρετικοί!! Και το προσωπικό και οι χώροι του πλοίου!!
Ταξιδεύουμε πάντα χωρίς καθυστερήσεις γρήγορα και με ασφάλεια!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, B3918SW_