Αποθήκευση
Καφές 4.8€

World champion jet Ένας καφές freddo 4.8€.... Οκ ξέρουμε ότι ότι οι τιμές στα μπαρ των πλοίων... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2020
798nikosk
Αθήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Dont

Το πλοίο είναι βολικό κ γρήγορο, αλλά έχει συνέχεια αλλαγές στην ώρα αναχώρησης, χωρίς καμία... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2020
Y1851KWmariak

Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2020

Το καράβι ήταν υπερπληρες και τις 3 φορές που το χρησιμοποίησα, καθόμασταν ο ένας δίπλα στον άλλο. Κανένα μέτρο προστασίας απέναντι στην πανδημία και επιπλέον, αγενές προσωπικό όταν έκανα σχετική παρατήρηση για τις θέσεις.

Ευχαριστούμε, 224giannam
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020

Ταξιδέψαμε από Νάξο για Σύρο, αν και υποτίθεται ότι ο silver τομέας έχει αριθμημένες θέσεις μας λέγανε να κάτσουμε όπου βρούμε για να καταλήξει μετά από λίγο να έχει σχεδόν γεμίσει και να μας ζητάνε να κατσουνε άτομα κολλητά μας. Αυτό έγινε κιόλας καθώς από το πλοίο μας ενημέρωσαν οτι στον τομέα που χοντρικά είχε 200 θέσεις είχαν προβλέψει 2 κενές!!!!!!!!!!!!!!!!
Εν μέσω Covid και αν σκεφτεί κανείς ότι οι επόμενες στάσεις ήταν Πάρος και Μύκονος δλδ περιοχές με υψηλό ιικό φορτίο από τις οποίες ανέβαινε κόσμος σωρηδόν τότε η στάση της εταιρίας ήταν το λιγότερο ανεύθυνη.
Αλλά φυσικά δεν υπάρχει κανένας έλεγχος και το 1520 που δοκιμάσαμε για καταγγελία λειτουργεί μόνο καθημερινές.

Ευχαριστούμε, _D1127ID
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020

Καποιος θα επρεπε να μηνυσει τη εταιρια. Επικαλουνται μερικη πληροτητα λογω covid αλλα ολο το πλοιο ειναι γεματο ασφυκτικα. Μας εκλεισαν στο check in δυο θέσεις τελείως διαφορετικές διπλα σε αγνώστους. Δε τηρειται καμια αποσταση και στιβαζουν τον κοσμο τον εναν πανω στον αλλον. Για να γλιτωσουν ενα ακομα πλοιο στη θαλασσα ρισκαρουν την υγεια μας. Και ολα αυτα στο worldchampion αυτη τη στιγμη που σας γραφω.

Ευχαριστούμε, Marg T
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020

Μάπα εταιρία. Είχε τεράστια καθυστέρηση από Πάρο προς Πειραιά με αποτέλεσμα να χάσουμε το λεωφορείο μας. Κουνάει παρα πολύ το πλοίο και ενώ ισχυρίζονται ότι σε 3 ώρες και 20 λεπτά φτάνεις από τον Πειραιά στην Πάρο εμείς κάναμε 4 ώρες.

Ευχαριστούμε, elenapS4246UY
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2020

Αργεί πάντα και πολύ ώρα όχι 5 και 10' λεπτά ,πάνω από 30' καθυστέρησε σε μας!Δηλαδή αν έχεις ανταπόκριση ξεχνά το την έχασες. Κουνάει πάρα πολύ !Ευτυχώς πήγα από Κουφονήσια - Αμοργό και δεν χρειάστηκε να υποστώ για πολύ ώρα την κούνια μπέλα του. Πολύ κακή εμπειρία!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, Evelina P