Αποθήκευση
Dont

Y1851KWmariak
Τραγική κατάσταση εν μέσω πανδημιας

Το καράβι ήταν υπερπληρες και τις 3 φορές που το χρησιμοποίησα, καθόμασταν ο ένας δίπλα στον άλλο... διαβάστε περισσότερα

224giannam

Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2020

Το πλοίο είναι βολικό κ γρήγορο, αλλά έχει συνέχεια αλλαγές στην ώρα αναχώρησης, χωρίς καμία ενημέρωση και μεγάλες καθυστερήσεις. Μην έχετε εμπιστοσύνη στην ώρα άφιξης.. εμείς ταξιδέψαμε μιάμιση ώρα αργότερα, χωρίς καμία ειδοποίηση κ η διάρκεια του ταξιδιού ηταν 4 ώρες αντί για δυόμισι. Σύνολο 3 ώρες καθυστέρηση. Κ αυτό γίνεται συνέχεια.

2  Ευχαριστούμε, Y1851KWmariak
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2020

Σχεδόν 60 ευρώ το εισιτήριο είναι πες φυσιολογικό, για την αισχροκερδια σας στο champion jet όμως τι να πω??5 ευρω ένα κομμάτι σπανακόπιτα??5 ευρω 1 σάντουιτς συσκευασμένο??5 ευρω 1 φραπέ με ένα μπουκαλάκι νερό?15 ευρω για αυτά τα πράγματα?είστε κλέφτες δεν έχω κάτι άλλο να πω!!!η απόλυτη εκμετάλλευση προς τον καταναλωτή!!!αισχος!!!!!

Ευχαριστούμε, jesikapan
Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2020

Οτι χειροτερο υπαρχει στην ναυσιπλοια
Αλλαξαν ωρα αναχωρησης στο δρομολογιο Παρο-Μυκονο στις 5 Ιουλιου 2020 για 3 ωρες αργοτερα και το χειροτερο στη επιστροφη μου απο Μυκονο -Παρο αλλαξαν ξανα την ωρα αναχωρησης απο 13.25 σε 16.30 αλλα το νεο πλοιο που εβαλαν δεν δεχοταν αυτοκινητο (ηταν μονο για επιβατες) με αποτελεσμα να μεινω στο λιμανι και να ταξιδεψω με αλλο πλοιο αλλης εταιρειας στι 22.30 το βραδυ.
θεωρω οτι εγινε κακοβουλα επειδη ημουν το μοναδικο αυτοκινητο και δεν ειχε πληροτητα το κανονικο δρομολογιο με το οποιο ειχα εισιτηρια .
Ειναι η δευτερη φορα που ταξεδευω με πλοια της εταιρειας αυτης , και σε παλιοτερο ταξιδι μου ειχα ξανα αλλαγες ωρας και στο πηγαινε και στο ελα.
Κακιστη εμπειρια, τελευταια φορα που ταξιδευω με πλοια της εταιριας αυτης, απατεωνες και στοχος τους , το κερδος αγνοωντας τους επιβατες .
Ντροπη να υπαρχουν τετοιες εταιριες στην ναυσιπλοια , δυσφημουν την Ελλαδα και τον τουρισμο .

Ουτε τα απλυτα μου αλλη φορα με πλοια της εταιρεια αυτης

Ευχαριστούμε, katiamZ6362AV
Η κριτική έγινε: 2 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το πιο ευγενικό προσωπικό που έχω γνωρίσει ποτέ! Εξαίρετοι όλοι! Πολυ καθαρό πλοίο. Εάν έχει καλο καιρό ειναι σαν βαρκαδα το ταξιδι!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, mariannalou22
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2019

Πάντα καθυστερημένα, βρώμικα, πλοία δεκαετίας του 80 , η χειρότερη επιλογή στο Αιγαίο , έχω ταξιδέψει πολλές φορές, επειδή δεν έχω άλλη επιλογή κάποιες φορές, πάντα οι ίδιες εντυπώσεις.

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Stergios K