“Υπάρχουν κι αυτές οι φορές που.. « Ο Μπάμπης...ΔΕΝ λάμπει»!!! 🤔”
Κριτική για: Souvlaki Pierro

Souvlaki Pierro
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια κυριακάτικη βόλτα με φίλους για καφέ , είχε όλες τις προϋποθέσεις να κλείσει όμορφα όταν κάτσαμε στα τραπέζια τους Pierro! Η θέα όμορφη, ο καιρός συναρπαστικός κι εμείς με καλή διάθεση αγνοήσαμε μια κυρία που έκανε παράπονα, με έντονο ύφος στον Μπάμπη , τον σερβιτόρο... Η αλήθεια είναι πως το μαγαζί ήταν γεμάτο και το προσωπικό ελάχιστο. Παραγγείλαμε και απλά περιμέναμε! Υπομονή έχουμε απεριόριστη, όταν υπάρχει θέα και παρέα! Η ώρα όμως περνούσε (συγκεκριμένα είχαν περάσει 40’!!!) και είχαν σερβιριστεί όλοι οι γύρω μας , εκτός από έμας, γεγονός που επισημάναμε στον σερβιτόρο , ο οποίος ξαφνιάστηκε. Μετά από λίγο ήρθε να μας ζητήσει συγγνώμη γιατί είχε γίνει κάποιο λάθος όταν έδωσε ηλεκτρονικά την παραγγελία και τελικά αυτή δε δόθηκε ποτέ!!! Εμφανώς απογοητευμένοι, συνεχίσαμε να είμαστε ευγενικοί γιατί είπαμε, είχαμε καλή διάθεση και λάθη γίνονται!!!! Τον παρακαλέσαμε να φέρει τουλάχιστον τη σαλάτα και τις πατάτες. Η σαλάτα ήρθε μετά από 10’, οι πατάτες..ποτέ!! Πέρασαν αλλά 20’ όταν του επισημάναμε για μια ακόμη φορά πως θα έπρεπε να φέρει τουλάχιστον τις πατάτες!! Είπε, με τη γνωστή δήθεν ευγένεια κάποιων τουριστικών μαγαζιών πως «έρχονται»!!! Στα 40’ μετά τη δεύτερη παραγγελία (περίπου 1 ώρα και 40’ ήμασταν στο μαγαζί!!) πήγε μέσα στην κουζίνα ένας φίλος μας και του είπε να ακυρώσει την παραγγελία γιατί θα φεύγαμε και να φωνάξει τον υπεύθυνο του. Μας είπε πως ο υπεύθυνος είναι κάπου έξω (δεν εμφανίστηκε ποτέ!) και πως οι πατάτες είναι έτοιμες!!!! Οι πατάτες!!! Τα σουβλάκια πόση ώρα ήθελαν ακόμα;;;; Δε μάθαμε ποτέ!!! Φύγαμε πεινασμένοι και εκνευρισμένοι!!! Δεν έκαναν καμία προσπάθεια να μας κρατήσουν στο μαγαζί!!! Απλά...ντροπή!!!!

1  Ευχαριστούμε, SonyaGkl

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα σουβλάκια ήρθαν παγωμένα.Το service ήταν επιεικώς απαράδεκτο.Οι σερβιτόροι ήταν αγενείς.Σε καμία περίπτωση δεν ξαναπάω με την παρέα μου.

Ευχαριστούμε, Chryssa P
Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018

ωραιο φαγητο. λιγο τσιμπημενες τιμουλες αλλα για την ωραια θεα που εχει αξιζει να πας και να πληρωσεις

Ευχαριστούμε, Aggelos A
Η κριτική γράφτηκε 30 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν πολύ ωραία!!! Το φαγητό πάρα πολύ νόστιμο! Η εξηπηρέτηση άψογη και γρήγορη! Αξίζει να το επισκεφτείτε!!!

Ευχαριστούμε, Joanna T
Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καλή ποιότητα και ποσότητα πιάτων. Τιμες φυσιολογικές . Πολύ καλό περιβάλλον ίδιος στα τραπέζια δίπλα στην θάλασσα όπου έχουν θέα.

Ευχαριστούμε, Nikos K

Souvlaki Pierro: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Souvlaki Pierro: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!