“Απλά Υπέροχα!!”
Κριτική για: Hams and Clams

Hams and Clams
Περιγραφή: Με έμφαση στο jamon και στα θαλασσινά. Emphasis on jamon and seafood.

ο χώρος ειναι φανταστικός στην Μαρίνα Ζέας και η θέα υπέροχη.
το προτιμάμε για ονομαστικές εορτές και για ποιοτικό φαγητό!!!

Ευχαριστούμε, Pavlos1972

Η κριτική γράφτηκε 20 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικός χώρος με πολύ ωραια θέα της μαρίνας και καθαρά!αξιζει να το επισκεφθεί κάποιος καθώς τα πιατα του είναι ιδιαίτερα κ αρκετά γευστικά!το επισκεφθηκαμε για πρώτη φορά με το αγόρι μου την προηγούμενη Πέμπτη και μείναμε ευχαριστημένοι. Το service καταρτισμένο και με χιούμορ. Alert στο να μαζεύουν ότι αδειάζει και ενώ παραγγείλαμε 6 πιατα σύνολο χορτάσαμε και ειχαμε κ χώρο για το γλυκό το οποίο μας το κέρασαν.δοκιμάσαμε το καλαμάρι με την σάλτσα αγιολι,την caprese burrata(η μοτσαρέλα έλιωνε πραγματικά στο στομα κ μπορούσες να την γευτείς σε κάθε μπουκιά),επίσης μας εξέπληξε το καπνιστό χελι αλλά και το ταρταρ τόνου. Επίσης,αξίζει να δοκιμάσετε το κριθάροτο και τον σολωμο με τα συνοδευόμενα dumplings.το banofee υπέροχο. Θα το ξεναεπισκεφθουμε σύντομα!

Ευχαριστούμε, alex5119
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020

Ένα εστιατόριο τέλειο φαγητό ωραία θέα εξυπηρέτηση άψογη .Τα πιάτα είναι πίνακες ζωγραφικής θέλω να ξαναπάω

Ευχαριστούμε, _T535PE
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2020

Ωραίο φαγητό και φιλικό περιβάλλον, οι τιμές ελαφρώς τσιμπημένες σε μερικάείδη αλλά η συνολική εικόνα σε προδιαθέτει να το ξαναεπισκευτείς

Ευχαριστούμε, GeMfoodlover
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απόγευμα Δευτέρας μετά την δουλειά θέλοντας να βρεθούμε κάποιοι συνάδελφοι εκτός γραφείου, πήγαμε Μαρίνα Ζεας
Η επιλογή του μαγαζιού μονόδρομος,Εξαιρετική θέα, ωραίο φαγητό, γρήγορο σέρβις,,, Λίγο τσιμπημένες τιμές. Στα συν το κέρασμα φρούτων, γλυκών και μαστίχας ️

1  Ευχαριστούμε, aikaterinir2015

Hams and Clams: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μικρολίμανο, Περιοχή Ανατολικής Αττικής
Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Hams and Clams: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.