“Mercy...”

Nikkei
Γειτονιά: Κολωνάκι/Λυκαβηττός
Γειτονιά: Κολωνάκι/Λυκαβηττός
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Χώρος ατμοσφαιρικός, με ωραίο χαμηλό ξεκούραστο φωτισμό και μουσική στη σωστή ένταση. Εδώ τελειώνουν τα καλά... μερίδες σπουργιτιού και τιμές φωτιά!!! Κάποια πιάτα ήταν ιδιαίτερα αλλά ίσως επειδή οι προσδοκίες μου ήταν πολύ υψηλές δεν απογειώθηκα... υπερβολικά ακριβό για αυτό που προσφέρει, δήθεν, με προσωπικό άπειρο αλλά καλοπροαίρετο και ευγενικό. Δεν θα ξαναπάω γιατί δεν είναι τόσο ξεχωριστό στις γεύσεις που προσφέρει παρά μόνο στις τιμές του!!!

Ευχαριστούμε, Christos R
Ο/η George K, Γενικός Διευθυντής του Nikkei, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Μαρτίου 2018

Αξιότιμε κύριε,
Καλησπέρα σας.

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιέρώσατε για να μας δώσετε το feedback της επίσκεψής σας στο εστιατόριό μας. Ζητούμε συγνώμη για την οποιαδήποτε δυσαρέσκεια που προκλήθηκε.Σκοπός της συγνώμης μας, δεν είναι απλά για να πάρετε πίσω την αρνητική σας κριτική, αλλά για να διορθωθεί το πρόβλημα που αντιμετώπισατε και να επανορθώσουμε για τους λόγους που αναφέρατε παραπάνω.Το εστιατόριό μας από την πρώτη μέρα λειτουργίας του, παρέχει σταθερά, εξαιρετικής ποιότητας προϊόντα και υπηρεσίες! Επιτρέψτε μας με όλο τον σεβασμό,να σας διαβεβαιώσουμε για το προσωπικό μας που παρέχει ”φιλοξενία“, με την καλύτερη διάθεση, ευγένεια, χαμόγελο και εξυπηρέτηση.
Είναι έμπειρο και με μεγάλη του χαρά επεξηγεί και παρουσιάζει με λεπτομέρειες ότι προσφέρουμε στο εστιατόριό μας.
ΟΥΔΕΠΟΤΕ υπήρξε δυσαρέσκεια σε αυτό το θέμα. Μπορείτε να επικοινωνήσετε στον αριθμό που αναγράφεται στο προφίλ μας, θέλοντας να επανορθώσουμε σε μία δεύτερη ευκαιρία και να κάνουμε ό,τι είναι δυνατό για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας στο εστιατόριό μας.

Γιώργος Κωνσταντίνου

Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια βραδιά για να τη θυμόμαστε και να την επαναλάβουμε σε ενα φανταστικό μαγαζί με καταπληκτικές γεύσεις, ωραία κοκτέιλ, μουσική και άψογο σερβις! Από τα κυρίως συστήνω οπωσδήποτε το σολωμο με θεικο συνδυασμό ταρταρ φρουτωδες κ πουρε washabi (οχι πολυ καυτερο) και απο τα γλυκοξινα κοκτειλ το Shakura με ρουμι.

Ευχαριστούμε, Kalliopi C
Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο μέρος & ευγενέστατο προσωπικό . Το φαγητό, αν και δεν δοκιμάσαμε πολλά πράγματα , ήταν πεντανόστιμο αλλά και τα κοκτέιλ φανταστικά . Ευτυχώς το προσωπικο είναι αρκετά ενημερωμένο και σου αφιερώνουν χρόνο για να σου εξηγήσουν το κάθε τι . Το συστήνω ανεπιφύλακτα ....Ξέχασα να κω ότι οι τιμές είναι λίγο τσιμπημένες , αλλά πιστεύω το αξίζει !!!

1  Ευχαριστούμε, chrysa k
Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018

Μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι με την φιλική εξυπηρέτηση, το γρήγορο σέρβις την ΑΨΟΓΗ ποιότητα και εμφάνιση των πιάτων και το συστήνουμε ανεπιφύλακτα για ρομαντικό δείπνο έως και επαγγελματικό ραντεβού (τα κοκτέιλ είναι πολύ δυνατά).

Ευχαριστούμε, Μιχάλης Κ
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιανουαρίου 2018

Από τα πιο νόστιμα πιάτα που έχω γευτεί. Η πάπια εξαιρετική και το ceviche λαβράκι το συστήνω ανεπιφύλακτα. Όσες φορές και αν πάμε δεν μας απογοητεύει. Εξαιρετικά και όλα τα coctails τους! Ο χώρος καταπλήκτικος! Αξίζει!

1  Ευχαριστούμε, sofoudeli

Nikkei: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Nikkei: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!