Tripadvisor

Καλό για: Ατμόσφαιρα Μπαρ
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Γειτονιά: Πρεσβείες
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Υπάρχουν πααααρα πολλά πιάτα, χρειάζεσαι τουλάχιστον 10 λεπτά, μέχρι να αποφασίσεις από τις απίστευτες γεύσεις - πιάτα που σου παρέχει το TGIF. Η εξυπηρέτηση του προσωπικού ήταν αρκετά καλή. Οι τιμές είναι ανάλογες με αυτό που σου προσφέρει. Το γλυκό δεν μας ξετρέλανε.
Σίγουρα θα ξανά πάμε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 66mair_av
Ο/η Fridays Team G, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του TGI Fridays, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Καλησπέρα, ευχαριστούμε για το θετικό feedback και τις παρατηρήσεις σου. Χαιρόμαστε που είχες μια ευχάριστη εμπειρία κοντά μας.Επιδιώκουμε πάντα να προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στους καλεσμένους μας και θα είναι χαρά μας να σε ξαναδούμε σύντομα στο εστιατόριό μας. Φιλικά, η ομάδα των TGI Fridays™.

Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2020

Αν δεν επσικεφθείς να δοκιμάσεις τα πιατια τους ότι σχόλιο και αν κάνω είναι λίγο. Berger, onion rings , motsarela stics , γευστικότατα σε πολύ καλές τιμές με άριστο servise

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Panagiotis K
Ο/η Fridays Team G, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του TGI Fridays, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Γειά σου Παναγιώτη, σε ευχαριστούμε για τα θετικά σου λόγια και χαιρόμαστε που απολαμβάνεις το φαγητό μας. Ελπίζουμε να σε υποδεχτούμε ξανά κοντά μας και να απολαύσεις μια ακόμη νόστιμη εμπειρία στο εστιατόριό μας. Φιλικά, η ομάδα των TGI Fridays™.

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2020

υπερβολική αναμονή-πάνω από 40λεπτά, έξω ψοφόκρυο -οι τιμές αδικαιολόγητα ακριβές και η ποιότητα μέτρια...

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Papadero

Καλησπέρα, σε ευχαριστούμε για τα σχόλιά σου. Ζητάμε συγγνώμη για την ταλαιπωρία και λυπούμαστε που δεν απόλαυσες την εμπειρία σου στο εστιατόριο μας. Καθώς η εικόνα που περιγράφεις δεν μας αντιπροσωπεύει, θα θέλαμε να μας καλέσεις στο +210-6129933 ή, εναλλακτικά, να μας στείλεις τα στοιχεία επικοινωνίας σου στο email: tgif@fridays.gr ώστε να σε καλέσουμε εμείς και να συζητήσουμε περισσότερα σχετικά με όσα περιγράφεις. Φιλικά, η ομάδα των TGI Fridays™.

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2020

Το καλύτερο Friday's της Αθήνας... Πολυ ευγενικό προσωπικό, κ προσεγμένα τα πιάτα... Τα πιο νόστιμα burger και τέλειος πουρές... Στα συν των fridays το refuel των αναψυκτικών....

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, SV_Monika

Καλησπέρα Μόνικα, σε ευχαριστούμε για την θετική κριτική σου και χαιρόμαστε που απόλαυσες την εμπειρία σου και το φαγητό μας. Ελπίζουμε να σε δούμε ξανά σε ένα από τα εστιατόρια μας. Φιλικά, η ομάδα των TGI Fridays™.

Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2019

Πολύ ευγενής παρατηρητικός υπεύθυνος. Θαυμάσια οξυδερκής και ευγενέστατη σερβιτόρα ονόματι Ιωάννα. Πολύ καλό φαγητό ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΕΚΕΙ ΑΦΕΝΤΙΚΟ για τις επιλογές τους στο προσωπικό,

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, _W5958AR
Ο/η Fridays Team G, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του TGI Fridays, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 5 εβδομάδες

Καλησπέρα, ευχαριστούμε για τα θετικά σου λόγια και υποσχόμαστε πως θα συνεχίσουμε να παρέχουμε μια μοναδική εμπειρία σε κάθε μας καλεσμένο! Ελπίζουμε να σε υποδεχτούμε ξανά κοντά μας για να απολαύσεις τις αγαπημένες σου γεύσεις. Φιλικά, Η ομάδα των TGI Fridays™

TGI Fridays: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παλαιό Φάληρο, Αττική

Γλυφάδα, Αττική
Κηφισιά, Αττική

TGI Fridays: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!