“Φανταστικό ”
Κριτική για: Nolan

Nolan
Κλείστε τραπέζι
Γειτονιά: Σύνταγμα
Περιγραφή: Στο NOLAN σε καλωσορίζουν η αγάπη για το καλό φαγητό, η άνετη ατμόσφαιρα και ένα μενού που δεν ορίζεται γεωγραφικά . Ορίζεται μόνο από την όρεξη και τη διάθεση της ομάδας για νόστιμο και ‘φιλόξενο’ φαγητό – φαγητό που προκύπτει από την αγάπη για την ίδια τη διαδικασία της αναζήτησης των πρώτων υλών, των τεχνικών, των δοκιμών και της δημιουργίας . Φαγητό που, ‘πατώντας ‘ στην Ελλάδα έχει επιρροές από παντού– από το street food του Βιετνάμ και του Πεκίνο μέχρι το αγαπημένο σε όλους τηγανητό κοτόπουλο.
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικό!! Φάγαμε υπέροχα, με το πρώτο πιάτο, ψάρι που θύμιζε τονο να ξεχωρίζει.. Πανέμορφα, γεμάτα έμπνευση πιάτα και γλυκό κρασί Σάμου για κέρασμα στο τέλος. Σωστότατο, φιλικό σέρβις.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Chrchatz

Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδικό στο είδος του. Από τη σκοπιά της γαστρονομίας, ο συνδυασμός ελληνικής - ιαπωνικής κουζίνας το κάνει μοναδικό. Το έχω επισκεφτεί δυο φορές. Ότι και να δοκιμάσετε θα σας μείνω αξέχαστο και μην φοβηθείτε να δοκιμάσετε το οτιδήποτε, όπως το καμένο κουνουπίδι με ροκφόρ. Από τη σκοπιά της εξυπηρέτησης είμαι περισσότερο ικανοποιημένος. Η κυρία που υποδέχεται τον κόσμο είναι πρότυπο ευγένειας καθώς και όλο το προσωπικό. Αναφορικά με τους σερβιτόρους, είναι διαβασμένοι και αγαπάνε αυτό που κάνουνε. Σίγουρα είναι ένα μέρος το οποίο θέλω να το επισκέπτομαι κάθε φορά που βρίσκομαι στην Αθήνα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, antklavd92
Η κριτική γράφτηκε 17 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό και service αλλά η ταχύτητα ανταπόκρισης της κουζίνας θέλει βελτίωση. Κατά αλλά είναι ένα must visit μέρος για φαγητό

2  Ευχαριστούμε, magirasexpress
Η κριτική γράφτηκε 6 Οκτωβρίου 2020

Οι τιμές ειναι λογικές , τώρα οσο αφορά τα πιάτα απο παρουσίαση ειναι ολα ωραία , γευστικά ομως δεν ανταποκρινονται ολα στην εμφάνιση τους.

Θεωρώ οτι αν βελτιώνανε 3-4 πιάτα θα κάλυπτε ακομα μεγαλύτερο κοινό , τα γλυκά ειναι σίγουρα απο τα πιάτα που θέλουν βελτίωση.

Κρατάω τον ωραίο χώρο την καλή εξυπηρέτηση και την διαφορετική προσέγγιση στις γεύσεις και ελπίζω να ανανεώσουν το μενού τους με πιο γευστικούς συνδυασμούς.

5  Ευχαριστούμε, manosp740
Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εχθές επισκέφτηκα το συγκεκριμένο εστιατόριο και πραγματικά έμεινα πολύ ικανοποιημένος θέλω να πω ένα μεγάλο μπράβο στο σέρβις οι υπάλληλοι του καταστήματος ήταν από πάνω μας μας πρόσεχαν θέλω να πω ένα μεγάλο μπράβο στην καθαριότητα που εστιατορίου στην τήρηση των μέτρων όπως μάσκες και από τους υπαλλήλους και όταν η Πελάτες σηκωνόντουσαν Για να πάνε στο μπάνιο όσο για το φαγητό δεν έχω να πω κάτι ήτανε άψογο πολύ καλές οι τιμές πολύ καλή ποιότητα των προϊόντων πρώτης ύλης όπως και τα κοκτέιλ είμαι πολύ ευχαριστημένος και σίγουρα θα ξαναπάω

2  Ευχαριστούμε, palivakos

Nolan: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Nolan: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!