“Ότι χειρότερο σε μαγαζί.. Delivery 1.5ωρα μετά...”
Κριτική για: Γρηγόρης

Γρηγόρης
Γειτονιά: Γκύζη
Γειτονιά: Γκύζη
Η κριτική γράφτηκε 10 Δεκεμβρίου 2020

Δεν έχω ξαναζήσει κάτι παρόμοιο.. Παραγγελίες αργούνε πάνω από ώρα.. Ήθελα να ξερά ο εργοδότης τους τα ξέρει αυτά??

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, nikoskZ6076AG

Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2020

Αν τολμήσεις να πας μετά τις 8 για να πάρεις καφέ καταρχήν σε κοιτάνε με μισό μάτι,,γιατί..ήδη ετοιμάζονται να κλείσουν για μία ώρα μετά,δηλαδή στις 9.Αν κάνεις το λάθος και επιμείνεις να πάρεις καφέ σε ενημερώνουν με αυστηρό ύφος ότι σε μισή ώρα θα σε διώξουν..Αν και πάλι δεν βάζεις μυαλό και εξακολουθείς να θέλεις καφέ σου τον φτιάχνουν, χωρίς να κρύβουν όμως με το ύφος τους, ότι πολύ θα ήθελαν να σου τον σερβίρουν στα μούτρα.Στην συνέχεια η ελληνίδα barista σε βρίζει χαμηλόφωνα εντός του καταστήματος.Η αλβανίδα barista πιο απελευθερωμένη λόγω γλώσσας, βγαίνει στον εξωτερικό χώρο των τραπεζοκαθισμάτων και βρίζει αυτοπροσώπως στη μητρική της γλώσσα..
Τόσο χαμηλό και προσβλητικό προς τον πελάτη επίπεδο συμπεριφοράς, δεν συναντάει πλέον κανείς στις μέρες μας ούτε σε συνοικιακό καφενείο,πόσο μάλλον σε επώνυμη αλυσίδα καφέ..
Μαζέψτε τες γιατί θα σας το κλείσουν πολύ σύντομα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, DUNAMIC
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουνίου 2018

Πολύ ΚΑΚΗ Εξυπηρέτηση..Πολύ ΑΡΓΟ DELIVERY(1 ΩΡΑ ΚΑΙ) ΜΕ ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ..ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ για την ποιότητά τους. μας έφεραν σαλάτες, έπεη μία σάλτσα κάτω από τον άνθρωπο που μας τα έφερε και ενώ ρώτησα πολλές φορές τι θα γίνει, αν θα μας την αντικαταστήσει κατέληξα απλά να μου τη δίνει ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΤΩ και να με λερώνει.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, marianna s
Η κριτική γράφτηκε 8 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε κατάστημα της Αττικής οδού δεν χρησιμοποιούν γάντια για τα προϊόντα ενώ παίρνουν και δίνουν χρήματα και μετά πιάνουν και τα φαγητά .Τα προϊόντα και καφές είναι πολύ καλά , αλλά πρέπει να τηρούνται και οι κανόνες υγιεινής !

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, sakkaeu
Η κριτική γράφτηκε 8 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Λόγο της εργασίας μου αναγκάζομαι να ταξιδεύω συχνά . Καθημερινά θα πάρω το καφέ μου από κάποιο απ τα πολλά υποκαταστήματα σας .μου έχει κάνει εντύπωση η τεράστια διαφορά ποιότητας αλλά και εξυπηρέτησης που υπάρχει ειδικά σε αυτά της επαρχίας . Σήμερα προσπάθησα να πιω ένα καφέ σε ένα απ κατάστημα της αλυσίδας στο δρόμο προς Χανιά . Δεν είναι καθόλου υπερβολικός να αναφέρω ότι υπάρχουν στο χώρο χιλιάδες μύγες. Η κοπέλες εξυπηρετικοτατες αλλά με στοιχειώδη άγνοια στα θέματα διασφάλισης τροφίμων . Μετά το μέτρημα τον κερμάτων έβαλε τα μεταχειρισμένα γάντια μιας χρήσης για να φτιάξει το σάντουιτς.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, W9101SH_

Γρηγόρης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γρηγόρης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα