“Εξαιρετικό”

Κλείστε τραπέζι
Γειτονιά: Πλατεία Μαβίλι
Γειτονιά: Πλατεία Μαβίλι
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικη εξυπηρέτηση απο το άψογος σέρβις του μαγαζιού
Το φαγητό ηταν πολυ καλο με ξεχωριστές και ευφάνταστες γεύσεις
Το περιβάλλον αν και όμορφο ηταν το μοναδικό στοιχείο που υστερούσε σε σχεση με την εξυπηρέτηση και τις γεύσεις

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, vk92003

Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικές γεύσεις σε ό, τι δοκιμάσαμε και εξίσου εξαιρετική η εξυπήρετηση. Περάσαμε μια υπέροχη βραδιά. Στο τέλος μας ρώτησαν εάν ξεχωρίσαμε κάποιο απο τα πιάτα που δοκιμάσαμε και πραγματικά δεν μπορούσα να διαλέξω. Σαλάτα, ορεκτικό, κυρίως και γλυκό ήταν όλα πεντανόστιμα. Μην ξεχάσετε να δοκιμάσετε και τα cocktails, τα λατρέψαμε. Ένα μεγάλο μπράβο στον σεφ και την ομάδα του, θα επιστρέψουμε σίγουρα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Liliank76
Η κριτική γράφτηκε 16 Μαΐου 2021

γαστρονομική εμπειρια, υπέροχες γευσεις, gourmet αλλά γεμάτες παρουσιάσεις πιάτων, πολύ καλή σχεση ποιοτητας τιμης. Τοα αστεράκι το ΄χανει λόγω περιβάλλοντος. H μικρή αυλή έξω θέλει περιποιηση και αγάπη ισάξια του φαγητού και του υπέροχου service που προσφέρει αυτο το διαμαντακι !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
2  Ευχαριστούμε, manolisp698
Η κριτική γράφτηκε 19 Οκτωβρίου 2020

Από το φαγητό μέχρι και την εξυπηρέτηση, όλα ήταν άψογα! Έχουν περάσει μήνες που πήγα & ακόμη θυμάμαι γεύσεις & πιάτα. Το συστήνω.

1  Ευχαριστούμε, Mania_L97
Ο/η SIMULrestaurant, Ιδιοκτήτης του Simul Gastronomic Situ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Οκτωβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψη και τα σχόλια σας!
Σας περιμένουμε σύντομα για να γευτείτε το νέο μας χειμερινό μενού!

Με εκτίμηση
Αλεξάνδρα Γασπαρινάτου

Η κριτική γράφτηκε 27 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο εστιατόριο μακριά απ' την βουή του Κολωνακίου, λιτά διακοσμημένο και καλόγουστο. Παραγγείλαμε το καλαμάρι, τον κόκορα και το χοιρινό καρέ. Τα δύο πρώτα ομολογώ πως δεν μας εντυπωσίασαν όσο περιμέναμε , εύγευστα παρ όλ αυτά. Το καρε όμως ήταν απ' τα καλύτερα πιάτα που έχω δοκιμάσει γενικά! Πολλές εντάσεις , χοιρινό με απόλυτο ψήσιμο , τέλειο πιάτο ...Σίγουρα θα το επισκεφθούμε ξανά και για τις υπόλοιπες γεύσεις...

2  Ευχαριστούμε, vaggelis80
Ο/η SIMULrestaurant, Ιδιοκτήτης του Simul Gastronomic Situ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Οκτωβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψη και το χρόνο σας να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο Simul!
To καλαμάρι και ο κόκορας είναι 2 από τα παλαιότερα πιάτα στο μενού του εστιατορίου μας, ίσως τα πιο αγαπημένα όλων, και γι'αυτό θα τα βρείτε σχεδόν πάντα στον κατάλογο μας!
Σε λίγες ημέρες θα σερβίρουμε τα 2 νέα μας μενού και θα χαρούμε πολύ να έρθετε να τα δοκιμάσετε!

Με εκτίμηση
Αλεξάνδρα Γασπαρινάτου

Simul Gastronomic Situ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Simul Gastronomic Situ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!