“ενδιαφέρον”
Κριτική για: Simul Gastronomic Situ

Simul Gastronomic Situ
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Σάββατο βράδυ, χαλαρά με ευγενικότατο (!!!) service.
Φαγητό καλό, αλλά συγγνώμη που θα το πω, λίγο αδιάφορο.
Καταπληκτικα τα μαντιράρια king oyster με αυγό. Εκπληκτική ή τάρτα passion fruit (!!!)

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, Alexander D

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος, άνετος χώρος με minimal διακόσμηση. Προσεγμένο φαγητό με λίγα, αλλά ενδιαφέροντα πιάτα. Καλή λίστα κρασιών.
Πολύ καλή εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Dimitris C
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018

Τελειώνοντας τη δουλεία πήγαμε με τη φίλη μου για φαγητό σε κάτι ιδιαίτερο. Ο χώρος πολύ ωραίος, το προσωπικό φιλικό, ευγενικό και εξυπηρετικό. Άφησα τελευταίο το φαγητό διότι μας έκανε τρομερή εντύπωση, πως μπορούν να συνδυάζουν τόσο ωραία τις γεύσεις με την εικόνα που είχαν τα πιάτα!! Πολύ ωραία..

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, panayotisvrotos2018
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφος χώρος, άψογο σέρβις από φιλικούς σερβιτορους, αλλά κυρίως εξαιρετικό φαγητό. Κάθε πιάτο μία έκρηξη γεύσεων. Ο κόκορας με κοκκινιστό τραχανά και ή αρνισια σπαλα εξαιρετικά!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Roving754806
Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφτήκαμε παρέα 4 ατόμων αρχές Δεκέμβρη!Το βρήκα τυχαία ψάχνοντας εδώ για ένα εστιατόριο για δείπνο..Να μην τα πολυλογώ..Καταπληκτικό φαγητό, εξαιρετικό και πολύ ευγενικό σέρβις!!Το περιβάλλον ήσυχο..Πήραμε το ταρταρ με το ψάρι ημέρας, το χταπόδι τηγανητό και μια σαλάτα!Εγω επέλεξα το κρέας με τον πουρέ,επιλέγοντας διάφραγμα..Επιλέξαμε και 2 γλυκά,αλλά προς τιμήν τους μας έφεραν και το τρίτο του μενού!!Απιστευτη τάρτα με passion fruit!Μου έπεσε το σαγόνι!Ολοι φύγαμε χαρούμενοι κ χορτάτοι!Το συνιστώ ανεπιφύλακτα κ σίγουρα θα ξαναπαμε σίγουρα..

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Eleni_Cham17

Simul Gastronomic Situ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Simul Gastronomic Situ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!