Tripadvisor

Κριτική για: Feedέλ Urban Gastronomy

Feedέλ Urban Gastronomy
Κλείστε τραπέζι
Γειτονιά: Σύνταγμα
Περιγραφή: Γευστικές δημιουργίες από τον σεφ Λεωνίδα Κουτσόπουλο, μοναδικές ετικέτες κρασιού επιλεγμένες από τον Ελληνικό αμπελώνα, cocktail εμπνευσμένα από αυθεντικά ελληνικά συστατικά της χώρας μας αλλά και ελληνικά προϊόντα καφέ και μπύρας μας περιμένουν σε ένα νέο ξεχωριστό και όμορφο περιβάλλον. Feedέλ Urban Gastronomy εδώ «ταΐζουμε Ελληνικά»

Το φαγητό καταπληκτικό αλλά η εξυπηρέτηση πολύ κακή.Ζητησαμε να μας φέρουν νερό από δύο άτομα και τελικά μας το φέρανε 10 λεπτά αργότερα.Αφου τελειώσαμε το φαγητό θέλαμε να μας ενημερώσουν για τα γλυκά και επίσης αργήσαν να έρθουν να μαζέψουν το τραπέζι και να μας ενημερώσουν.Φευγοντας από το μαγαζί δεν μας χαιρετησαν καν ενώ περάσαμε από δίπλα τους. Έχοντας ήδη επισκεφθεί το feedελ στην Γλυφάδα όπου η εξυπηρέτηση εκεί ήταν τέλεια, απογοητεύτηκα από το feedελ στο κέντρο. Δεν θα επιλέξω ξανά να επισκεφτώ το feedel urban gastronomy παρά μόνο το feedel asador που συνδυάζει άψογα το τέλειο φαγητό και την τέλεια εξυπηρέτηση.

3  Ευχαριστούμε, Despoinadeppy

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικός χώρος,ευγενικό και γρήγορο σέρβις.
Πολυδιάστατα κοκτέιλ γεμάτα γευστικές εκπληξεις.
Όλο το μενού βασίζεται σε πιάτα τα οποία μας είναι γνώριμα αλλά όταν τα γευεσαι είναι σα να τα τρως για πρώτη φορά.
Οι πινελιές του σεφ απογειώνουν το καθετί.
Ποιοτικές πρώτες ύλες,καλομαγειρεμενα και προσεγμένα όλα τα πιάτα.
Οι ποσότητες είναι μεγάλες πράγμα που σημαίνει ότι μπορείς να επιλέξεις παραπάνω πιάτα εάν είσαι με παρέα ούτως ώστε να γευτείς περισσότερα.
Το feedel "φωνάζει" ποιότητα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, _W4191BQ
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία φιλοσοφία με τα cocktails και τις γεύσεις. Ευγενικό και ζεστό περιβάλλον. Από τα πιάτα που δοκιμάσαμε δυο ήταν αυτά που μου άρεσαν.Το καρπάτσιο μοσχαριού και η σούπα η οποία ήταν πιάτο ημέρας τα υπόλοιπα δεν με κάλυψαν γευστικά. Σχεδόν ότι παραγγειλαμε ήταν λίγο καυτερό κάτι το οποίο δεν είχε αναφερθεί ούτε στο κατάλογο ούτε κατά την παραγγελία. Σύμφωνα με το όνομα του ιδιοκτήτη το περίμενα πολλά υποσχόμενο!

Ευχαριστούμε, peggy91st
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιανουαρίου 2020

Το φαγητο παραμενει σε υψηλα στανταρ,το service οπως παντα εξυπηρετικο και φιλικο,
η μονη παρατηρηση που εχω απο την τελευταια φορα που το επισκεφθηκα ειναι
οτι οι τιμες τσιμπησαν προς τα πανω σε αντιθεση με τις ποσοτητες που εμειναν ιδιες ( η πανσετα για 16 ευρω κοστος εφτασε οριακα να φαμε τεσσερα ατομα και ο πουρες απο παστινακι ηταν μια κουταλια της σουπας)
Για ενα γευμα τεσσαρων ατομων υπολογιστε 25 ευρω και επανω.

Ευχαριστούμε, Joker1908
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2020

εξυπηρετηση,γευμα ,περιβαλλον ,ατμοσφαιρα θαυμασια. Θα επανελθω για να ευχαριστηθω με την παρεα μου , συντομα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, petrosg1449

Feedέλ Urban Gastronomy: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Feedέλ Urban Gastronomy: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!