“Πολύ καλό!”
Κριτική για: Feedέλ Urban Gastronomy

Feedέλ Urban Gastronomy
Γειτονιά: Πλάκα
Περιγραφή: Γευστικές δημιουργίες από τον σεφ Λεωνίδα Κουτσόπουλο, μοναδικές ετικέτες κρασιού επιλεγμένες από τον Ελληνικό αμπελώνα, cocktail εμπνευσμένα από αυθεντικά ελληνικά συστατικά της χώρας μας αλλά και ελληνικά προϊόντα καφέ και μπύρας μας περιμένουν σε ένα νέο ξεχωριστό και όμορφο περιβάλλον. Feedέλ Urban Gastronomy εδώ «ταΐζουμε Ελληνικά»
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όλα ήταν πολύ όμορφα το σέρβις το φαγητό επίσης πολύ καλό σε καλές ποσότητες όχι πολύ ακριβά για αυτό που σου προσφέρουν. Ο χώρος πολύ ωραίος καθαρός! Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, fionamary914

Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αρκετά ωραίος χώρος με καλή μουσική. Αρκετά καλή σχέση τιμής ποιότητας,στο φαγητό στο ποτό και το γλυκό! Απλά πιάτα,αλλα τέλεια μαγειρεμένα με πολύ καλα υλικά! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, Nikos F
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018

φυγαμε απο καφενε μεγαλη παρεα γιατι πεινουσαμε λιγο , ειπαμε λοιπον να παμε στον τεραστιον τιτανα μυστη σεφ κουτσοπουλο. Απιθανο το φαγητο ,αν κ δεν ειμαι λατρης της μοντερνας κουζινας , προτιμω μερακληδικες μεριδες ενιγουει προχωραμε . ΣΕΦ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ ΠΑΣΑ ΜΟΥ.λιγο περιποιηση τον κηπο και περισσοτερα ΣΤΟΡΥ στο ινστα αλλιως 10 ΑΣΤΕΡΙΑ ΝΠΔΒ .

9  Ευχαριστούμε, Dimitris K
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παρόλο που ήταν Τετάρτη βράδυ ήταν γεμάτο και αν δεν είχαμε κάνει κράτηση στο bar, δεν θα βρίσκαμε τραπέζι. Πήραμε ένα μπουκάλι κρασί ροζέ (εξαιρετική ποικιλία), μία σαλάτα λάχανο - καρότο η οποία δεν ήταν γευστικά κάτι το ιδιαίτερο, και 2 κυρίως πιάτα. Δοκιμάσαμε το Pata Negra και την Πανσέτα. Το Pata Negra ήταν φοβερό και αξίζει να το δοκιμάσετε. Το μόνο που μας απογοήτευσε είναι ότι ήμασταν εκεί από τις 10.15 και φάγαμε στις 11.50, τα κυρίως πιάτα μας δηλαδή είχαν μεγάλη καθυστέρηση. Παρόλα αυτά το περιβάλλον ήταν εξαιρετικό και το ατυχές αυτό συμβάν δεν θα μας εμποδίσει να το επαναλάβουμε.

1  Ευχαριστούμε, RigatoniMeTyria
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

τι να πεις για αυτο μαγαζι μεσα στα τρια καλυτερα στον κοσμο... μονο και μονο που μαγειρευει ο μεγαλυτερος σεφ ολων των εποχων. ολο το τσιλι καφενειο εκει τρωμε

12  Ευχαριστούμε, KinG h

Feedέλ Urban Gastronomy: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Feedέλ Urban Gastronomy: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!