“ΘΑ ΣΕΒΕΣΤΕ ΓΤΧΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕΦ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ”
Κριτική για: Feedέλ Urban Gastronomy

Feedέλ Urban Gastronomy
Γειτονιά: Πλάκα
Περιγραφή: Γευστικές δημιουργίες από τον σεφ Λεωνίδα Κουτσόπουλο, μοναδικές ετικέτες κρασιού επιλεγμένες από τον Ελληνικό αμπελώνα, cocktail εμπνευσμένα από αυθεντικά ελληνικά συστατικά της χώρας μας αλλά και ελληνικά προϊόντα καφέ και μπύρας μας περιμένουν σε ένα νέο ξεχωριστό και όμορφο περιβάλλον. Feedέλ Urban Gastronomy εδώ «ταΐζουμε Ελληνικά»
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

τι να πεις για αυτο μαγαζι μεσα στα τρια καλυτερα στον κοσμο... μονο και μονο που μαγειρευει ο μεγαλυτερος σεφ ολων των εποχων. ολο το τσιλι καφενειο εκει τρωμε

12  Ευχαριστούμε, KinG h

Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Θα μπορούσε να είναι πολύ ωραίο μαγαζι, αφού είναι στο κέντρο της Αθήνας, αλλά δεν είναι!!!!! Ο κήπος είναι απεριποίητος, γεμάτος μυγάκια! Το σέρβις δεν είχε διάθεση να εξυπηρετήσει ! Το φαγητό ήταν κακό! Οι πρώτες ύλες ήταν κακής ποιότητας ! Από τα 6 πιάτα που πήραμε το 1 ήταν καλό ! (Παπουτσακι μελιτζάνα). Από νηστίσιμα δεν είχαν τίποτα,κ ούτε είχαν διάθεση να φτιάξουν κάτι ! ( Ο σερβιτόρος μας έλεγε ότι δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι !! ) με αποτέλεσμα ο ένας της παρέας να μην φάει!! Και στο τέλος στον λογαριασμό μας έκαναν λάθος και μας χρέωσαν και τα ποτα του διπλανού τραπεζιού!! Κρίμα ! Δεν θα ξαναπάω...

5  Ευχαριστούμε, Litaki L
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Οταν πας για φαγητο σε ενα εστιατοριο με κορυφαιο σεφ να ηγειται το μενου εχεις μεγαλες προσδοκιες για ενα τελειο αποτελεσμα
Δυστηχως ομως το γευστικο αποτελεσμα μετριο
παραγγειλαμε κους-κους θαλασσινων πολυ καλο
παστιτσιο μετριο,πρασινη φαβα πολυ καλο,κατσικισιο τυρι καλο,patanegra καλο
ριζοτο φρικασε καλο,τυροπιτα καλη,σουπα ημερας αθλια
Τα κοκτειλ ηταν αψογα και το περιβαλλον ωραιο οπως και το προσωπικο εξυπηρετικο

Ευχαριστούμε, lanoub
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Επισκεφθήκαμε το εστιατόρια Κυριακή μεσημέρι και πραγματικά μας έμειναν αξέχαστες οι γεύσεις των φαγητών, η φιλική εξυπηρέτηση, ο επαγγελματισμός όπως επίσης και ο πανέμορφος και προσεγμένος χώρος. Γλυκιά και απίστευτα ωραία γεύση μας άφησε στο τέλος το ποτό που ήρθε με το λογαριασμό!

3  Ευχαριστούμε, chchaps79
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Εξαιρετική κουζίνα. Άριστο service. Ένα μέρος που αξίζει να πας. Η διακόσμηση του τραβάει το μάτι. Τελικά όμως όλα κρίνονται τη στιγμή που δοκιμάζεις τα πιάτα.

Ευχαριστούμε, Eliza-Nikos

Feedέλ Urban Gastronomy: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Feedέλ Urban Gastronomy: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!