“χαμηλοτερα των προσδοκιων”
Κριτική για: Feedέλ Urban Gastronomy

Feedέλ Urban Gastronomy
Γειτονιά: Πλάκα
Περιγραφή: Γευστικές δημιουργίες από τον σεφ Λεωνίδα Κουτσόπουλο, μοναδικές ετικέτες κρασιού επιλεγμένες από τον Ελληνικό αμπελώνα, cocktail εμπνευσμένα από αυθεντικά ελληνικά συστατικά της χώρας μας αλλά και ελληνικά προϊόντα καφέ και μπύρας μας περιμένουν σε ένα νέο ξεχωριστό και όμορφο περιβάλλον. Feedέλ Urban Gastronomy εδώ «ταΐζουμε Ελληνικά»
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Οταν πας για φαγητο σε ενα εστιατοριο με κορυφαιο σεφ να ηγειται το μενου εχεις μεγαλες προσδοκιες για ενα τελειο αποτελεσμα
Δυστηχως ομως το γευστικο αποτελεσμα μετριο
παραγγειλαμε κους-κους θαλασσινων πολυ καλο
παστιτσιο μετριο,πρασινη φαβα πολυ καλο,κατσικισιο τυρι καλο,patanegra καλο
ριζοτο φρικασε καλο,τυροπιτα καλη,σουπα ημερας αθλια
Τα κοκτειλ ηταν αψογα και το περιβαλλον ωραιο οπως και το προσωπικο εξυπηρετικο

Ευχαριστούμε, lanoub

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Επισκεφθήκαμε το εστιατόρια Κυριακή μεσημέρι και πραγματικά μας έμειναν αξέχαστες οι γεύσεις των φαγητών, η φιλική εξυπηρέτηση, ο επαγγελματισμός όπως επίσης και ο πανέμορφος και προσεγμένος χώρος. Γλυκιά και απίστευτα ωραία γεύση μας άφησε στο τέλος το ποτό που ήρθε με το λογαριασμό!

3  Ευχαριστούμε, chchaps79
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Εξαιρετική κουζίνα. Άριστο service. Ένα μέρος που αξίζει να πας. Η διακόσμηση του τραβάει το μάτι. Τελικά όμως όλα κρίνονται τη στιγμή που δοκιμάζεις τα πιάτα.

Ευχαριστούμε, Eliza-Nikos
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα πιο απλα πιάτα της ελληνικής κουζίνας εκτελεσμένα με τον πιο καταπληκτικό τροπο , σε στενάκι της Ερμού που αν δεν το ξέρεις δυστυχώς ειναι δύσκολο να το ανακαλύψεις , φοβερά κοκτειλ συνδυασμένα με το μενού , πολυ όμορφος και ρομαντικός χώρος η παρέα μου και εγώ το συστήνουμε ανεπιφύλακτα ! Η φάβα που δοκίμασαμε με το Τσορίθο αξεπέραστη οπως και τα γλυκά του . Αξίζει οπωσδήποτε να το επισκεφτείτε !

Ευχαριστούμε, Ηρώ Ζ
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018

Εξαιρετική πρώτη ύλη, αληθινή έμπνευση στη γεύση και όχι μόνο, τα κοκτέιλς τα σπάνε. Οι τιμές άριστες σε σχέση με την ποιότητα. Ένα απόλυτο γευστικό must της Αθήνας!!!

1  Ευχαριστούμε, Sofia X

Feedέλ Urban Gastronomy: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Feedέλ Urban Gastronomy: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!