“Η πάβλοβα που δεν τρωγόταν”
Κριτική για: Little Kook

Little Kook
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Ήταν η τρίτη φορά που επισκέφθηκα το συγκεκριμένο μαγαζί, διότι μου άρεσε το concept του. Όμως, η πάβλοβα και ο καφές που παραγγείλαμε ήταν απλά απαράδεκτα. Συγκεκριμένα η βάση της πάβλοβα ήταν τόσο σκληρή - σαν τσιμέντο- που μετά βίας μπορούσαμε να την κόψουμε και να την φάμε, πράγμα το οποίο είδε και η σερβιτόρα και μας ρώτησε αν ήταν όλα εντάξει. Όταν είπαμε ότι δεν τρωγόταν και ότι θα σπάσουμε τα δόντια μας, μας απάντησε ότι είναι φρέσκια, όπως της είχαν πει από την κουζίνα. Μετά από αυτό δεν σκοπεύουμε να ξαναρθούμε κι ούτε το προτείνουμε σε κόσμο που σέβεται τον εαυτό του και την υγεία του.

2  Ευχαριστούμε, Anemos M

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ομορφο μέρος, βγαλμένο απο παραμυθια διαφορα. Ο κόσμος, προσωπικό και επισκεπτες, πολύ φιλικός. Ο γιος μου ενθουσιασθηκε και εγω μαζι του. Το brownies με παγωτο εκπληκτικο. Θα ξαναπαμε παλι οταν νιωσουμε οτι η καθημερινοτητα μας βαραινει.

1  Ευχαριστούμε, OlympiaA16
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο μέρος ταιφευης σε άλλη εποχή
Πολύ καλά γλυκά ποιοτικό καφέ
Αλλά το κυριότερο η ...μουσική του ...!!! Αριες από Όπερα ...!!! Τέλειο μέρος .

1  Ευχαριστούμε, Konstantinos P
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018

Πήγαμε παρασκευή βράδυ,ωραίος χώρος,ιδιαίτερος,νόμιζα οτι ημουν σε πλάνο ταινίας,πήραμε καφέδες και pancakes,ήταν λίγο στεγνά και αρκετά ζυμαρωδη. Ευγενική πολυ η σερβιτόρα.

1  Ευχαριστούμε, Spiridoula K
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά παραμύθι τέλειο δεν συγκρίνεται. Απλά πάρα πολύ ακριβό 6 ευρώ ο καφές αλλα κοιτάς γύρω σου αυτό το παραμύθι και ξεχνάς το ποσό ακριβό είναι.....

Ευχαριστούμε, agelikaki

Little Kook: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Little Kook: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!