“…..”
Κριτική για: Μαλβάζια

Μαλβάζια
Εύρος τιμών: 9 € - 27 €
Γειτονιά: Ρουφ
Περιγραφή: Το ομορφότερο σημείο της πόλης! Ρομαντισμός, ατμοσφαιρικό περιβάλλον, ανανεωμένες γεύσεις & θέα στον ουρανό από το αίθριο του, κάτω από το φως των κεριών... Κλείσε τραπέζι για δύο ή απόλαυσε το ιδανικό δείπνο με φίλους σε ένα από τα πιο εμβληματικά εστιατόρια της Αθήνας!
Η κριτική γράφτηκε 11 Απριλίου 2024 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχος χώρος με πολύ ωραία διακόσμηση.Το φαγητό ήταν πολύ γευστικό. Το προσωπικό φιλόξενο και εξυπηρετικό, ετοιμο να σου λύση οποία απορία!

Ευχαριστούμε, vaggelis_mrk
Ο/η RESTAURANT MANAGER, Άλλο του Μαλβάζια, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Απριλίου 2024

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Μας δίνει μεγάλη ικανοποίηση το γεγονός ότι απολαύσατε το φαγητό, την ατμόσφαιρα και τη φιλοξενία στο Malvazia! Θα χαρούμε να σας δούμε και πάλι σύντομα :)

Η κριτική γράφτηκε 6 Απριλίου 2024

Το προσωπικο ευγενέστατο και άκρως εξυπηρετικό . Τα φαγητα ήρθαν άμεσα, ήταν γευστικά και η μερίδα ικανοποιητική. Πολλές καλές εντυπώσεις . Το συστήνω ανεπιφύλακτα !

Ευχαριστούμε, vicky a
Ο/η RESTAURANT MANAGER, Άλλο του Μαλβάζια, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Απριλίου 2024

Σας ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική και τα εγκάρδια λόγια! Είμαστε πολύ χαρούμενοι που είχατε μια τόσο θετική εμπειρία στη Μαλβάζια. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που το προσωπικό μας  σας εξυπηρέτησε με ευγένεια και αποτελεσματικότητα και απολάυσατε τις γεύσεις και τις ποσότητες.
Η στήριξή σας σημαίνει πολύ για μας και είμαστε ευγνώμονες που θα συστήνατε το Μαλβάζια ανεπιφύλακτα! Θα χαρούμε πολύ να σας υποδεχτούμε ξανά στο μέλλον για μια ακόμα ευχάριστη εμπειρία στο Μαλβάζια!

Η κριτική γράφτηκε 5 Απριλίου 2024

Εξαιρετικό για ζευγάρια ειδικά για δείπνο η κρασί.Το προσκοπικό άριστο νόστιμα φαγητά και πολύ ωραίος και ζεστός χώρος.

Ευχαριστούμε, Οδυσσέας Δ

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια! Μας δίνει μεγάλη χαρά το γεγονός ότι δημιουργήσατε όμορφες αναμνήσεις κοντά μας! Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά σύντομα :)

Η κριτική γράφτηκε 3 Απριλίου 2024

Ωραία φαγητό, άψογη ατμόσφαιρα, το προσωπικό ήταν παρα πολύ ευγενικό και σίγουρα ιδανικό μέρος για ζευγάρια!!!!!!!!

Ευχαριστούμε, Chris S

Η κριτική γράφτηκε 28 Μαρτίου 2024

Το φαγητό ήταν φοβερά απολαυστικό! Πήγαμε μεσοβδόμαδα οπότε το εστιατόριο δεν ήταν πολύ γεμάτο, είχαμε πολλή προσοχή από το προσωπικό που ήταν πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί.

Θα σύστηνα το μοσχαρίσιο καρπατσιο, τον καπνιστό σολομό, τα μοσχαρίσια μάγουλα και το αρνάκι. Όλα ήταν εξαιρετικά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2024
    • Ποιότητα
    • Ατμόσφαιρα
Ευχαριστούμε, Angela V
Ο/η RESTAURANT MANAGER, Άλλο του Μαλβάζια, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Απριλίου 2024

Μαλβάζια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μαλβάζια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!