“Τέλειο!!!!”
Κριτική για: Σορολόπ

Σορολόπ
Γειτονιά: Εξάρχεια
Περιγραφή: Ένα γλυκό σημείο στο κέντρο της πόλης Φρέσκο προφιτερόλ με ζεστή ή κρύα σοκολάτα, παραδοσιακό χειροποίητο τσουρέκι και παγωτό με ολόφρεσκα υλικά και ποικιλία γεύσεων όπως μόκα, καϊμάκι, chhesecake, πικρή σοκολάτα, σορμπέ και πολλά άλλα.
Η κριτική γράφτηκε 17 Δεκεμβρίου 2020

Πάμφθηνο και αρκετά ποιοτικό! Από τα καλύτερα street... ζαχαροπλαστεία του κέντρο! Αξίζει και το προφιτερόλ του (με μαύρη σοκολάτα ειδικά) και το παγωτό και το τσουρέκι!

Ευχαριστούμε, kostasp871

Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλησπέρα,

Θα ήθελα να ξεκινήσω με το ότι πήγα στις 27/10/2020 ώρα 11 παρέα με δυο φίλους μου.
Αυτό για να γνωρίζει ο μαγαζάτορας ποιος δούλευε.
Όσο αναφορά το γλυκό ήταν decent και value4money.
Η εξυπηρέτηση όμως, ήταν από τις χειρότερες που έχω βιώσει. Ο υπάλληλος βαριόταν να εξυπηρετήσει και μας είχε και περιμέναμε μέχρι να κάνει υπολογισμούς, βιαζότανε φαινόταν ότι ήθελε να μας ξεπετάξει. Μας την είπε επειδή δεν είχαμε αποφασίσει γρήγορα ποσά πακέτα θέλαμε να πάρουμε και είχε πολύ άσχημο ύφος.
Δεν θα ξαναπάω και είναι κρίμα γιατί όλο το κατάστημα δείχνει ότι έχει στηθεί με αγάπη.
ΚΑΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ

Ευχαριστούμε, dt_210r
Η κριτική γράφτηκε 17 Οκτωβρίου 2020

Παρόλο που παραγγείλαμε κατά λάθος προφιτερόλ με λευκή σοκολάτα, ήταν φανταστικό!!! Η παραγγελία ήρθε νωρίτερα. Μείναμε πολύ ικανοποιημένοι!

Ευχαριστούμε, Aliki92
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τα καλύτερα profiteroles στην Αθήνα, σε διάφορα μεγέθη και γεύσεις.. Δοκιμάστε αυτό με την bitter σοκολάτα! Top!

Ευχαριστούμε, Qualitative_Basis
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2020

Απλά υπέροχα! Τα προφιτερόλ.. με ότι γέμιση και αν διαλέξεις αλλά και τα καταπληκτικά τσουρεκάκια! Εξαιρετική επιλογή!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 902dimic

Σορολόπ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σορολόπ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα