“Κλασσικη κολωνια”

Κουζίνες: Μεσογειακή
Καλό για: Επαγγελματικές συναντήσεις, Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018

Το περιβάλλον ομορφο, γνωστο εδώ και χρονια. Η κουζινα καλη. Οι τιμες τσιμπημένες. Σαββατο μετα τις 12 στο μπαρ πινεις το ποτο σου με ωραιο κεφι....

Ευχαριστούμε, albatrossGR
Ο/η Petros P, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Balthazar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 14 Μαρτίου 2018

Καλησπέρα albatrossGR,

Ευχαριστούμε πολύ για την θετική σας κριτική!

Θα φροντίσω να μεταφερθούν τα καλά σας λόγια στην ομάδα μας.

Ανυπομονούμε να σας ξανά εξυπηρετήσουμε.

Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιο μέρος αλλα... αν τολμησετε και κανετε καποια παρατηρηση για το φαγητο η ειτε στο προσωπικο οτι κατι δεν σας αρεσε μπηκατε στη μαυρη λιστα!!Μαλλον την εχουν δει καπως... ξεχνωντας οτι εμεις ως πελατες εχουμε απαιτήσεις. Φτασαμε σε σημείο 4 διαφορετικά τραπέζια αντι να απολαμβανουμε την βραδιά... να συζηταμε μεταξυ μας για την περιεργη συμπεριφορα ολων εκει!!

4  Ευχαριστούμε, ΝΙΚΟΣ Σ

Καλησπέρα ΝΙΚΟΣ Σ,

Ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιο σας. Είναι πολύτιμο στην προσπάθεια μας να βελτιώσουμε την ποιότητα των υπηρεσιών του εστιατορίου.

Λυπούμαστε που η εμπειρία δεν ήταν στο ύψος των προσδοκιών σας. Θα φροντίσω προσωπικά να γίνουν οι απαραίτητες συστάσεις & ενέργειες ώστε να μην ξανά γίνει κάτι τέτοιο.

Ελπίζω να έχουμε την ευκαιρία να σας ξανά εξυπηρετήσουμε.

Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άθλια συμπεριφορά του υπεύθυνου. Πήγαμε Σάββατο βράδυ αρκετά νωρίς για ποτο. Βρήκαμε χώρο να κάτσουμε (το μαγαζί δεν είχε πολύ κόσμο..ήταν αρκετά άνετα) και μετά από μια ώρα μας σήκωσαν με το ζορι με τη δικαιολογία ότι ήταν κρατημένο το σημείο που καθόμασταν (παρόλο που δεν υπήρχε ταμπελακι ρεζερβέ και δε μας ενημέρωσε κάνεις ) και βόλεψαν μια αλλη παρέα που προφανώς έκανε μεγαλύτερη κατανάλωση. Μας πέταξαν στο χώρο αναμονής λες κ ειμασταν τιμωρια χωρίς να μας βρουν κάποιο αξιοπρεπές σημείο να κάτσουμε. Φυσικά μετα απο λιγο φυγαμε και συνεχισαμε αλλού τη βραδιά μας . Ο υπεύθυνος απλά τραγικος. Ντροπή σας.

14  Ευχαριστούμε, Magda L

Καλησπέρα Magda L,

Λυπούμαστε πολύ για την δυσάρεστη εμπειρία. Θα φροντίσω προσωπικά να γίνουν οι απαραίτητες συστάσεις & ενέργειες ώστε να μην ξανά γίνει κάτι τέτοιο.

Σε κάθε περίπτωση, σας ευχαριστούμε για το σχόλιο καθώς μας βοηθάει στην βελτίωση των υπηρεσιών του εστιατορίου.

Ελπίζω να έχουμε την ευκαιρία να σας ξανά εξυπηρετήσουμε

Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε κράτηση για 30 άτομα για τις 22:00 το βράδυ και είχαμε κλείσει συγκεκριμένο χώρο στο μαγαζί...Ειμασταν εκεί 21:50 και στις 22:00 ειμασταν ήδη 4-5 άτομα...22:10 έδωσαν το μεγαλύτερο κομμάτι του χώρου σε άλλη παρέα...Η συμπεριφορά του μετρ ήταν λες και του ζητούσαμε δάνειο!!!Πολύ ύφος για ένα μαγαζί που θέλει ΑΝΑΚΑΊΝΙΣΗ!!!400€ λογαριασμός και κέρασαν στο τέλος ένα άθλιο σφηνάκι...

5  Ευχαριστούμε, Periklis D

Καλησπέρα Perikli,

Λυπούμαστε ειλικρινά που η εμπειρία δεν ήταν στο ύψος των προσδοκιών σας. Θα φροντίσω προσωπικά να γίνουν οι απαραίτητες συστάσεις & ενέργειες ώστε να μην ξανά γίνει κάτι τέτοιο.

Το σχόλιο σας είναι πολύτιμο στην συνεχή προσπάθεια μας να βελτιώσουμε την ποιότητα των υπηρεσιών του εστιατορίου και σας ευχαριστούμε που πήρατε τον χρόνο να μοιραστείτε τις σκέψεις σας.

Ελπίζω να έχουμε την ευκαιρία να σας ξανά εξυπηρετήσουμε.

Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι πολύ εντυπωσιακός ο κήπος όσο και το εσωτερικό του. Οι τιμές είναι ευθέως ανάλογες του περιβάλλοντος και είναι απόλυτα δικαιολογημένες. Προτιμήστε το για ειδικές περιστάσεις.

Ευχαριστούμε, Eleni_Psi

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια Eleni_Psi!

Θα χαρούμε να σας ξανά εξυπηρετήσουμε στον κήπο μας.

Πέτρος Πιτσιλής

Balthazar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Balthazar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!