“Ξανά και ξανά. ”

Κουζίνες: Ελληνική, Διεθνής
Καλό για: Ρομαντικό, Επαγγελματικές συναντήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η παράδοση συνεχίζεται στον τόσο γνωστό χώρο. Στέκι καλλιτεχνών και όχι μόνο. Ο εξωτερικός στεγασμένος χώρος που επιτρέπεται το κάπνισμα είναι για εμάς τους καπνιστές «παράδεισος» (δυστυχώς ακόμα υπάρχουμε). Στην τελευταία μας επίσκεψη πήραμε εκτος από τα πρώτα, πάπια, γάλακτος, vogole και φρέσκο ψητό σολωμό. Όλα εξαιρετικά.

1  Ευχαριστούμε, Firtech

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε το εστιατόριο 2 ζευγάρια. Υπάρχει μεγάλη ποικιλία στον κατάλογο καθώς και πιάτα ημέρας από τα οποία μπορείς να επιλέξεις. Ότι δοκιμάσαμε ήταν πολύ γευστικό και μεγάλες μερίδες. Ο χώρος όμορφος, το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και επαγγελματίες. Πολύ καλές τιμές για αυτό που προσφέρουν. Στο τέλος μας κέρασαν γλυκά και μαστίχα. Το μόνο αρνητικό ότι ο χώρος των καπνιστών και των μη καπνιστών είναι ενιαίος. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

3  Ευχαριστούμε, Panos K
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018

Μας έδιωξαν πλαγίως λέγοντάς μας ότι το μόνο διαθέσιμο τραπέζι, από τα τόσα άδεια που ήταν εκεί, ήταν αυτό μπροστά στην πόρτα και μας έλεγε συνεχώς ότι είναι άβολη αυτή η θέση... Εγώ και η παρέα μου καταλάβαμε περί τίνος πρόκειται και φύγαμε.
Αίσχος...

4  Ευχαριστούμε, pantelis k
Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλός συνδυασμός ποιότητας και ποσότητας.Εξυπηρετικο και ευχάριστο προσωπικό.Πολυ καλό σερβις.Τιμες προσιτές Πολύ καλες για την προσφερόμενη ποιότητα-ποσότητα Στα αρνητικά το ότι επιτρέπεται το κάπνισμα στην αίθουσα.

2  Ευχαριστούμε, CHRISTOFIS C
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018

Πολύ όμορφο περιβάλλον, ζεστή υποδοχή, άνετα τραπέζια. Το φαγητό πάρα πολύ καλό, φάγαμε ψάρι και καλαμάρι, εξαιρετική η σαλάτα με τα φρέσκα λαχανικά και το χαλούμι. Χαλαρώσαμε και ευχαριστηθήκαμε το φαγητό μας και περάσαμε πολύ όμορφα. Ευχαριστούμε.

Ευχαριστούμε, Ioanna V

Agora Select Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Agora Select Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;