“υπεροχο”

Μυρτια
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Καταπληκτικο φαγητο, οικονομικο με τεραστιες μεριδες! Στο τελος κερασμα νοστιμοτατοι λουκουμαδες με πραλινα!!
Ενδεικνυται και για βαπτισεις!!!

Ευχαριστούμε, angelakefalonia

Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφθήκαμε με τον άντρα μου Κυριακή 13.30 το μεσημέρι. Το μαγαζί ήταν σχετικά άδειο, αλλά τα τραπέζια του ήταν ρεζερβέ. Οι υπάλληλοι ευγενέστατοι μας βρήκαν αμέσως τραπέζι. Φάγαμε μια μπιφτεκαρα κοτόπουλο, πατάτες, σαλάτα, τζατζίκι, κολοκυθάκια, σκορδαλια, 2 μερίδες υπέροχο φρυγανισμενο ψωμι και μισό κιλό κρασί. Πλήρωσαμε 36 ευρώ, και ότι περίσσεψε το πήραμε σε πακέτο. Στο τέλος μας φιλεψαν λουκουμάδες με μέλι και μερέντα. Ειλικρινά αξίζει έστω μια δοκιμή.

1  Ευχαριστούμε, betty g
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπερβολικός κόσμος και φασαρία. Είχα κλείσει τραπέζι για συγκεκριμένη ώρα και τελικά έκατσα μισή ώρα μετά. Το σέρβις δεν ήταν κακό και οι μερίδες 1 χαρά από μέγεθος και μεγάλες. Οι γεύσεις οκ, δεν απογοητεύτηκα, ούτε τρελάθηκα κιόλας. Το ψαρονέφρι και το γεμιστό μπιφτέκι, ξεχώρισαν. Οι τιμές λογικές. Να αναφέρουμε το τελικό χτύπημα με γλυκό λουκουμάδες με μερέντα ή μέλι.....ή και τα δύο!

Ευχαριστούμε, Aggelos K
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ μεγάλες μερίδες σε τίμια τιμή απλά μερικά Σάββατα λόγο πολύς δουλειάς τα κρέατα βγαίνουν λίγο παραπάνω ψημένα.θα το πρότεινα για καθημερινές και όχι αργίες.

Ευχαριστούμε, vasilis198521
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια απο τις αγαπημένες μου ταβέρνες στη νέα σμυρνη!! Η ποσότητα στη κάθε μερίδα ειναι αρκετή !! Τα φαγητά είναι πολύ νόστιμα και το κρασί (το κόκκινο που έχω πάρει) πολύ καλό ! Το καλύτερο από ολας νομίζω πως είναι οι λουκουμάδες που σου σερβίρουν στο τέλος !!

Ευχαριστούμε, antonia a

Μυρτια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Δημήτριος, Αττική

Μυρτια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!