“ιστορία χρόνων”

Καλό για: Μεγάλες παρέες, Τοπική κουζίνα, Οικογένειες με παιδιά
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Μεσημεριανό, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Γειτονιά: Πλάκα
Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018

Τι να πώ για αυτό το μαγαζί με τα τόσα χρόνια ιστορίας. Μόνο ευχάριστες αναμνήσεις απο τα σχολικά μου χρόνια έχω. Βέβαια ο χρόνος πέρασε και κάποια πράγματα άλλαξαν προς το χειρότερο. Οι μερίδες πιο μικρές και οι τιμές αρκετά τσιμπιμένες. Ο κατάλογος έχει εμπλουτιστεί με πιο μεγάλη ποικιλία και η εξυπηρέτηση παραμένει καλή.

Ευχαριστούμε, Sofi N

Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μεγαλώσαμε με τους μεζέδες του.
Τελευταία φορά που πήγαμε διαπιστώσαμε με μεγάλη μας χαρά ότι έχουν μπει καινούργια μεζεδάκια και το μαγαζί έχει αναβαθμιστεί πάρα πολύ!
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Ευχαριστούμε, aris p
Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Οτι δοκιμασαμε ηταν νοστιμο. Η χοιρινη τηγανια, αλλα και το κοτοπουλο μας αρεσαν πολυ. Μοναδικο μειονεκτημα οι πολυ μικρες μεριδες. Η πορτοκαλοπιτα στο τελος τα σπαει!

Ευχαριστούμε, panosp701
Η κριτική γράφτηκε 4 Δεκεμβρίου 2017

Ναι, πηγαίναμε φοιτητές γιατί ήταν όμορφο και οικονομικό για την Πλάκα. Άνοιξαν πολλά άλλα μαγαζιά από τότε στην Πλάκα, μάλλον καλύτερα, αλλά εδώ υπάρχει και μια νοσταλγία και πηγαίνουμε αραιά και πού για μια μπύρα και μεζέδες...

1  Ευχαριστούμε, AthanasiaGreece
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαίναμε φοιτητές και αργότερα και μέχρι σήμερα και ακόμα αξίζει. Τώρα θα πηγαίνουν και τα παιδιά μας. Πολύ καλό φαγητό σε λογικές τιμές και καταπληκτική εξυπηρέτηση. Ευχαριστούμε!

Ευχαριστούμε, Manolis S

Εστιατόριο Σχολαρχείον: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Εστιατόριο Σχολαρχείον: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!